Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom nagyon...

1 éves kislányom nagyon elkezd sírni, ha más baba sikongat, próbálgatja a hangját, főleg mellette. Miért fél ennyire? Már más anyukákkal alig találkozom, mert nem akarom, hogy végig sírjon szegénykém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nagyobbaktól nem fél,akik már beszélnek hozzá.

Hiába magyarázom el neki, hogy ő csak beszélget, annyira összerázkódik és nagyon sír.


2010. júl. 27. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Az én fiam (5hós) ugyan ezt csinálja. Egyfolytában ordít, keservesen sír, ha más baba sikítozik, vagy hangosan gagyarászik. Szerintem azért fél ennyire, mert csak ketten vagyunk itthon, és ismeretlen, fura neki ez a hang. Szerinted lehetne szoktatni, hogy többet viszem ilyen közegbe? Vagy felesleges? Én is sajnálom, mikor már folyik a könnye is, és vígasztalhatatlan még ölben is. Tiéd mennyi idős?
2010. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi látom 1éves. Szerintem ő is fél valamiért.
2010. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én egyéves fiam is ilyen,csak ő a nagyobb gyerekek sikongatásától is fél, sógornőm azt mondta ma, hogy sikongassunk itthon, hogy megszokja, mondhatom nagyon vicces, már mi nem egyszer kaptunk megjegyzéseket emiatt, hogy félős.De hát mit tudok tenni, mi járunk társaságba rendszeresen...Majd kinövi, de nagyon rrossz ez így.
2010. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) Szerintem is kinövi,remélem, mert a szívem szakad meg, amikor a kis könnycsepp folyik az arcán....Pedig mi eddig babás környezetben voltunk és egyik pillanatról a másikra lett ez. Ettől függetlenül viszem "barátkozni".Ja, mi is játszunk elbújós, majd megijesztős játékot és nagyokat sikongat, kacag, nagyon élvezi, éppen ezért nem értem.
2010. júl. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!