Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok olyan kiságy forgót,...

Tudtok olyan kiságy forgót, ami elemes és nem Mozart meg Bach zenét játszik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kézzel készítettem neki. Éppen úgy élvezi, mintha drága pénzért megvettem volna.
2012. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
de zenéljen, csak ne komolyzenét? vagy egyáltalán ne zenéljen....?
2012. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen elemes zenélőset keresek, de ez az új modern felfogás szerinti komoly zenét játszó forgók zenéje nekem inkább egy temetésre való, mint kisbabáknak. vidámabb komoly zenék is léteznek nem kellene ennyire letargikusat rájuk tenni.
2012. jún. 4. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a vidámabb zenék nem fogják elálmosítani.:) A miénk azt hiszem Mozart-ot játszik, de meg nem mondanám róla, hogy komolyzene. Imádja a lányom, bár nem volt olcsó. Van még rajta tengerzúgás és szívhang funkció is.
2012. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg projektor
2012. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

a lányomnak volt fisher price macis vagy mik vannak rajta. Projektoros távirányítós, de nem szerette, a zenéje se tetszett neki. A sima felhúzósat imádta csak.

Most végre találtam egy olyat, amilyet kerestem.

Bright starts márkájú, szuper a zenéje, meg minden funkciója olyan amilyet szerettem volna.

Rendeltem előzőleg fisher price forgót, de vissza küldtem, mert temetési hangulatú zenéje volt.

2012. jún. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!