Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságy fölé polcot szerelni...

Kiságy fölé polcot szerelni lehet?

Figyelt kérdés

Barátunk nem javasolta, de nekem nagyon tetszene.

Mik a tapasztalataitok?



2012. máj. 19. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát lehetni lehet, csak arra figyeljetek, hogy ha a baba már nagyobb, feláll a kiságyban, akkor se érje el, nehogy lerántsa, és én nem tennék rá olyan dolgot ami ha esetleg leesik, ráeshet megütheti. Nekünk volt a régi lakásban, de csak kisebb játékok voltak rajta.
2012. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább ne!

Onnan bármi bepottyanhat a kiságyba!

Valahova mellé inkább, amit kényelmesen elérsz, mikor a kiságynál vagy, az olyan holmiknak, amik kellhetnek.

2012. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem raknék,és nem is raktunk
2012. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem eleve nem tetszik az ágy fölött a polc,szerintem több szempontból sem biztoságos,főleg gyerekágy felett
2012. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kerria ***** válasza:
Nagyban függ attól is, hogy mit szeretnél ott tárolni. Vagy ha nem ez a vezérszál, csak üresnek érzed a falat ott, akkor én képet tennék oda, vagy valami aranyos világítást!
2012. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem raknék. A saját ágyam fölé sem, nem hogy a gyerekemé fölé.
2012. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkét babám ágya felett van egy -egy polc + a pelenkázó fölött is. Felállva se érik el és csak plüss állatok meg a világító- zenélő "lámpa" van rajta. Jó erősen van rögzítve, 4 hosszú csavarral van felfúrva. Bombabiztos!


[link]


Ugyan ilyen van nekünk is, de mi levágattuk a lapokat, élfóliáztattuk és mi raktuk össze. Töredék áron volt így és a mérete is egyedi lett. :-)

2012. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én is ilyesmit fogok csinálni a párommal, mi is meg szoktuk venni az alapanyagot, csak a bauhausba :)

köszi a képet is.

2012. máj. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!