Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak kiváncsiságból kérdezem...

Csak kiváncsiságból kérdezem ki miért főzi a kaját a babának, aki üvegeset vásárol mi célból?

Figyelt kérdés
Én saját magamnak nem tudom megválaszolni hogy én miért főzőm mértnem a kész üvegest vásárolom.Keresem a válaszomat .
2009. júl. 1. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért főzöm neki, mert így olcsóbb. Boltit csak akkor kap, ha megyünk valahová.
2009. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Mert ha a baba mindig üveges kaját eszik akkor abba beleroppan a pénztárcád!

Ráadásul ki tudja milyen tartósítószer meg E cucc van benne!Te sem ennél szívesen konzervet!

2009. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én főzöm, csak extrém esetben kap üveges kaját(utazás, stb).

1. olcsóbb

2. tudom, mit eszik.

Na, ez a 2 dolog a legfontosabb a kajánál, szerintem.

2009. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szintém főzök neki kezdetektől fogva.Azért mert így tudom mit eszik és persze olcsóbb és egészségesebb is,és hamarabb megszokja a házi kosztot mint az üveges után.Az üveges szerintem műkaja,nagyon ritkán azért adtam neki amikor nem volt időm főzni,gyümölcsöset sem nagyon adtam neki,azt is én készítem.
2009. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én most kezdem a hozzátáplálást, egyelőre az üvegeset veszem, lustaságból. így is lassan megy, ha még szenvednem is kéne vele, az úgy nem lenne túl jó. és megtehetem, hogy bébiételt vegyek. később 2-3 hét múlva, amikor talán már ügyesebb lesz, biztos én is inkább összeturmixolok neki valamit. de egyelőre ez van.
2009. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
en probaltam fozni, de egyelore nem fogy, szerintem ha kicsit belejon az evesbe visszaterunk a temara, de addig az uveges megfelel, mert pont 2-3 etkezes, nem kell didobnom az egeszet amivel pancsoltam es a babam szereti. en ugy tudom, h csakis elso osztalyu alapanyagokbol keszitenek beki etelt, torveny tiltja az E faktorok vagy tartositoszer alkalmazasat es nem hiszem, h a nagy cegek(pl Hipp vagy Humana, Nestle) megengedhetne maganak elterest a szabvanytol. a babamnak mindig alaposan megnezem, hogy mit vasarolok es ha szereti, akkor egye. anyagilag azert annyira nem tunik megterhelonek egyelore, mert a krumpli, borso, stb sem terem meg "itthon", viszont nagyon szeretek fozni es remelem, h a babam szeretni fogja afoztomet is.
2009. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocs: bebi etelt
2009. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi 3 hete kezdtük a kóstolást üvegeset kap. Hipp Nestlé bébiételt vettem eddig és én is megkóstoltam. Nekem is ízlik és szerintem van olyan finom mintha megvenném gyümölcsöt zöldséget. Ráadásul veszek barackot éretlen esetleg még rosszabb íze van. Plusz Tescoba járunk általában én ott nem fogok venni neki zöldséget. Rokonom is üvegessel kezdte a kislányánál 1 éves és megeszi a házi kosztot is úgyhogy hülyeség hogy nem eszi meg a házi kaját. Csak nem fog 5 évesen is bébiételt enni! :-)))

Szép fokozatosan fogom én is csinálni ahogy az élő példa van előttem!

2009. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
valahogy én is ezeket gondolom igazábol nem teszek különbséget melyik a helyesebb .
2009. júl. 1. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azért szeretek főzni a babámnak, mert abban én is benne vagyok. A szeretetem, az odafigyelésem, sok pozitív energia, a gondolat, hogy ez Neki készül. Sokan elmosolyodnak most ezen, de minden főzött kaja magában hordozza a szakács energiáját és hangulatát. Ahol pedig milliószámra gyártják futószalagon az üveges bébiételt, nem biztos, hogy erre gondolnak :-) Én is szoktam üvegeset venni, nem arról van szó, de az ebédet -kivétel utazás- mindig főzöm.
2009. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!