Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Csak kíváncsiságból...

Anyukák! Csak kíváncsiságból kérdezem!?

Figyelt kérdés

Milyen csillagjegyű a babátok, és 2-3 mondatban milyen baba?


Az enyém Bika , kisfiú: Sokat mosolyog, vidám, de nagyon ragaszkodik a kis elképzeléseihez. Sok dolgot bizonytalanul kezd, de ha belejön le se lehet állítani.:D (pl menés)


2010. aug. 4. 12:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja, és 14 hónapos :)
2010. aug. 4. 12:07
 2/17 anonim ***** válasza:
Amit leírtál a Bika kisfiadról az teljesen illik az oroszlán lányaimra és a nyilas fiamra is :)
2010. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ikrek, fiú.

Nagyon érdeklődő, de mindig csak 2-3 dolog van ami jó ideig foglalkoztatja. Borzalmasan erőszakos, gyors felfogású, magának való, sokáig elvan egyedül. Nem kifejezetten igényli más gyerekek társaságát.

2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ikrek fiú, 23 hós, és dettó ugyanaz mint a 12-11- es válaszolóé. Plusz az enyém, irtó akaratos, nehéz letörni a szarvait, utána meg jön puszizkodni, meg szeretgetni :D
2010. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Oroszlán kislány: leginkább a mozgás érdekli, futás, lépcsőről ugrálás, bújócskázás, idegenekkel szemben nagyon félős, amúgy makacs,akaratos.
2010. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ikrek, lány, 14 hós: élénk, érdeklődő, izgága, kicsit kapkodós, roppant magának való, sokáig elvan egyedül, de szereti a társaságot, borzasztó önfejű és akaratos.
2010. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Oroszlán, 1éves kis fiú.Akaratos,makacs,hisztis.Játékai nem sokáig köti le.

2010. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Kos kislányom van, 16 és fél hónapos. Akaratos, viszont kitartóan gyakorolja ami még nem megy. Nagyon anyás, jó kedvű, a védőnőnk szokta mondani hogy kiegyensúlyozott baba.
2010. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Oroszlán kislány, nagyon akaratos, makacs,szeret már most a középpontba lenni, esténkén bújós mint egy kiscica, egy igazi kis oroszlán, 12 hónapos:)
2010. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

pl. Ez azért érdekes dolog, mert az én gyerekem nem egy "társaság középpontja" sőt! De ez az elejétől van, arra se foghatom hogy szeparációs félelem.

Az ember azt gondolná egy kisgyereknek mindegy, mindenkivel szívesen "társalog". Én pl. mindenkire mosolyogtam állítólag, nem féltem nagyon senkitől.

2010. aug. 4. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!