Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogyha fogmosás...

Miért van az, hogyha fogmosás után kiöblítem a számat, nagyon sír a babám? Amíg mosom, nevetgél, de öblítéskor ordít. Kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes.Az enyém azt nem szereti ha köhögök.Mindis sírásra ál a szája.
2010. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen idős, de lehet, hogy ugyanazért amiért sok gyerek a wc-től is fél. Mert úgy gondolja, hogy ami kijön belőled az a tested egy darabja és szükséged van rá. És közben csak azt látja, hogy megy le a lefolyón.

De az is lehet, hogy csak megijed, hogy mi az.

2010. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A WC-től és a lefolyótól abszolút nem fél...sőt élvezi!
2010. dec. 22. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet megijed az "eltorzult" arcodtól... fura, az enyém pont akkor nevet amikor öblítek, főleg ha kiköpöm a vizet. Tehát valami reakciót kivált belőlük, lehet nagyon megváltozik az arcunk...
2010. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
érdekes, mondjuk még nem mostam a gyerekkel fogat. viszont az kisfiam az orrfújástól ijed meg, mikor kisebb volt sírva is fakadt tőle.
2010. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyem is az orrfujastol fel,a Wc oblitesen nevet.11hos
2010. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden picúrnak van valami ilyen "dilije". :) A kisfiam a köhögéstől fél (az elején még sírt is, mostanában csak csúnyán néz a köhögőre), de pl nekem elnézi, az én köhögésem nem izgatja. Tőlem akkor ijed meg, ha hajmosás után a fejemen van a törölköző. Se sapka se kendő nem zavarja, de ha meglát törölközővel a fejemen, akkor már sírásra is görbül a kis szája.
2010. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!