Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak egy 6,5 hós babának...

Mit adjak egy 6,5 hós babának ha a főzelékeket nem nagyon eszi?

Figyelt kérdés
Kb 2 hós korától tápszeres,4 hósan már elkezdtünk almalevezni,a gyümölcsöket azóta is megeszi de a főzelékeket kiköpködi vagy csak kínkeservesen eszi meg.Próbáltam cumisüvegből is adni neki hátha a kanállal vannak problémái,több kevesebb sikerrel.Az üveges bébiételeket nem is akarja bevenni a szájába.Tanácstalan vagyok...nem ehet állandóan tápszert!
2009. júl. 1. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen főzeléket csináltál neki?

Az enyém a sütőtököt imádta, csak kis vízben 20 perc alatt megfőzve. Vagy krumplit főztem almával (krumpli megfő hozzádobod az almát egyet rottyan és turmixolod)

2009. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Darabosan próbáltad már? Ha úgysem eszik, legalább had játszon, ismerkedjen egy kicsit vele... Az enyém ilyen idős korában 2 foggal csak kézzel evett, most egy éves, és pár napja csak turmixolva, szűrőn áttörve eszi meg a főzit. Szóval változik az ízlésük :)
2009. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!