Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szornyu! Mit tennetek a...

Szornyu! Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
mar ket oraja halgatom hogy ordit a szomszed kislanya,mar ugy sir hogy nem kap levegot,azert sir mert nem akar a bilire ulni es ezert kikap es eroszakoljak rafele a bilire.hat nem tudom de mar ramjott a siras!!!2 eves a kislany.
2009. júl. 1. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj át és magyarázd el neki szépen, hogy ennek semmi értelme. Nem fog így a bilibe pisilni a gyerek, hanem inkább félni fog tőle.
2009. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok,de én biztos,h átmennék,és megpróbálnék beszélni az anyukával.Mást nem nagyon tudsz tenni.
2009. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű.Csak azt éri el a drága anyuka , hogy pszihésen károsítja a gyereket.Ráadásul eléri,hogy bepisiljen nappal és éjszaka.Sose fog a bilire rászokni.Nem szabad eröltetni.Mindennek eljön a maga ideje . Én biztosan nem bírnám megállni , hogy nekopogjak be és egy kicsit helyre rakjam az anyukát!Szegény kislány.
2009. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg menj át és oktasd ki a h...p...-t!
2009. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű lehet... :( Igazából semmi közöd hozzá, az ő gyereke, az ő nevelése. De lehet, hogy én is átmennék, ha más nem csak szólni, hogy hallgatni is rossz, ahogy sír a gyerek, ne legyen vele ilyen erőszakos. Mindenképp körültekintőnek kell lenned, mert tényleg az ő dolga hogy neveli a gyerekét.
2009. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hiába is teszel bármit! Ők a szülei és ki is fogják kérni maguknak, hogy bele mersz szólni. Amúgy sokkal jobb módsterek vannak a bilire szoktatásnak, mint hogy bántják azt a szerencsétlen kislányt. Esteleg ha valamennyire jóban vagytok próbáld ki azt, hogy keresel a neten olyan oldalt, ahol praktikákat írnak le a bilire szoktatásról és átviszed és finoman közlöd, hogy ez egy tök jó módszer, próbálják ki. Talán ez bejönne. De hát tudod, ők biztosan úgy gondolják, hogy ez a helyes. Pedig nem! Kíváncsi lennék mit szólnának hozzá, ha jönne egy óriás és erőszakkal a vécére ültetné őket....
2009. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat igazatok van.tenleg semmi kozom hozza azt fogjak mondani,de ugy sajnalom szegeny kislanyt minden nap azt hallgatom hogy sir,hisztizk es ordit es sir.jo eleg csintalan kislany de akkor is csak nem kene egesz nap csak sirjon es kiabalni ra.egesz reggel hallgatom ulj a bilire o szegeny alig kap levegot es sirva mondja nem nem akarok.az jo otlet fogok keresni egy oldalt a neten es megmondom nekik hat ha segitek igy. koszike szepen mindenkinek.en biztos nem fogom erszakolni a lanyom a bilire!!!! 9 hos a kicsi lany.
2009. júl. 1. 09:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátulról jövősen is előadhatod, hogy megérted, hogy kicsi gyerek van aki néha sír stb...de már a Te gyereked se tud pihenni a sok sírástól ezért próbálják valahogy csillapítani a kislányt.
2009. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
09:38 én is ugyanezt akartam javasolni. azért nem mehetsz át, hogy ő hogy nevelje a saját gyerekét, de azért igen, hogy a tiedet meg se hallod az ő sírásától.
2009. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már lányok! Pontosan tudjuk, hogy senki nem menne át szólni! Szörnyű lehet hallgatni, főleg ha még tudod is, hogy miért megy a huzavona, de sajnos szerintem ilyenbe nem lehet beleszólni!
2009. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!