Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok inni 7 hós babámna...

Mit adhatok inni 7 hós babámnak? A vízen kívül

Figyelt kérdés

Mikortól lehet adni a következőket:

pickwick csipkebogyó-hibiszkusz tea epres ízesítés (vagy a többi pickwick tea, ami természetesen, koffein, stb mentes)

HohesC (van direkt lágy ízesítésű)

más gyümölcslevek

csak 100%-os vagy jó a 25 %os gyümilé is?

Cappy? A 25 %-os?

A gyümileveknél olyanra gondoltam, ami minden mentes, tartósítószer, szinezék, stb

A Hipp, milupa granulátumos teáit annyira nem zereti


2009. júl. 1. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A pickwick koffeinmentes termékei nyugodtan adhatóak. A gyümölcsleveket higítsd felforralt lehűtött vízzel(3:1 vagy 4:1 arányban),hogy minél kevesebb legyen a gyümölcssav tartalma.Inkább szomjoltó legyen,mint gyümölcslé.A Hipp teák jók,e ha nem szereti akkor nem tudsz mit tenni :o)
2009. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hós, de én még minimum 1 éves koráig nem fogok neki adni "felnőtt" gyümilevet. Teát már szerintem adhatsz, olyat, amiben nincs koffein, mivel ahhoz a vizet fel tudod forralni. Viszont nem tudom milyen lehet cukor és citromlé nélkül, amit ugye szintén nem tanácsos még 7 hós gyerkőcnek adni. Én gyümilevek közül a Humana-t tudom ajánlani, nincs benne cukor, tartósítószer, stb. Vízzel kell hígitani, rá is van írva, így elég 3 napra (addig lehet a felbontott üveget tárolni hűtőben).
2009. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hónapos múlt a babánk, és én Hipp gyümölcsleveket adok Neki, de csak amiben nincs cukor!Ezt is higítva adom, 60ml gyümölcslé, 100ml víz. 3 napig elég egy üveg, nagyon szereti.Azt hiszem 3-4 féle van, amiben nincs cukor, de így is nagyon édes. Én azt szerettem volna, ha csak vizet iszik, de sajnos azt nem szereti.
2009. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 éves,és még mindig csak neki való innivalót adok neki,méghozzá az üveges 0.5 l-es Hipp almanektár+édesköményteát.Ebben nincs hozzáadott cukor,színezék,tartósítószer.4 hós kora óta ezt issza.Mást egyáltalán nem iszik(gyümölcslevet se,igaz,a vizet se szereti)
2009. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. júl. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!