Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel tette bababiztossá a...

Ki mivel tette bababiztossá a lakást és hol szerezte be a kellékeket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiiktattuk a dohányzóasztalt (nekimegy, beüti a fejét stb.), eltettünk minden veszélyforrást, az ajtóra a babának elérhetetlen helyre riglit tettünk.
2009. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak az üveg asztalt szereltem szét,semmi mást nem tettem,persze a veszélyesebb dolgokat elraktam ,meg a konnektorba tettem dugót,de nem vettem semmi extrát neki,nyugodtan kinyithatja az ajtókat nem talál benne olyat amivel árthat magára,na meg úgysem hagyom egyedül sosem..egyedül a tisztítószeres szekrényen van tolózár felül és a wc-t zárom mindig,hogy még véletlenül se tudjon bemenni,de amúgy semmi más.Ne vegyél sztem olyan sarokvédőket stb,mert az lesz az első,hogy leszedegeti,hidd el ez tuti...1éves baba mamája

2009. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én nem vagyok még túl rutinos, hisz most (?) (3 hete) kezdett el úgy igazán elképesztően mászkálni a lakásban (értsd: kúszok- forgok- mászok- pihenek- rikkantok- mászok- s hopp máris ott vagyok akció :)), de már kell a biztonság. Én vettem konektor védő dugaljat, az jó, meg vettem 1 csomag sarok védőt: pocsék! Tényleg leszedi és nyalogatja!

Valóban az a legjobb megoldás, ha alsóbb szintekről elpakolod a veszélyes dolgokat (kivéve pár helyet, amit tényleg elzársz, lekötsz, stb.), amúgy meg "csak" résen kell lenni.

S hidd el, hogy lesz olyan, hogy résen vagy, s mégis megtörténik a baj (az én kisfiam pl leugrott a nagyágyunkról. Laza szívrohamot kaptam, s 5 évet öregedtem, de ő túlélte egy orrhorzsolással....)

Üdv: 8 hós örökmozgó mamija :))

2009. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lecseréltünk egy csomó bútort, vettünk falra magasra szerelhető TV-t például. Ezen kivül Lengyelországból az IKEÁból van egy gyerekrácsunk, amivel majd a konyhasarkot szeretném leválasztani. Előszedtük a régi fa járókát, van rácsos ágy, biztonsági öv a pihenőszéken és a babakocsin is, ezeket mindig használom. A dugalj és sarok védőket, valamint az ajtó/fiók kinyitása ellenes kütyüket is az IKEÁban tervezem megvásárolni. Elektromos vezetékek vagy szekrény/komód mögött mennek, a TV alattiakat pedig meg fogom rakni egy műanyag erre való kábeldobozba (OBI). Az erkélyen még gondolkodom, de van idő, mivel még kb 6 hónapig nem mászik a bébi.
2009. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!