Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit, cumisüveget és...

Milyen cumit, cumisüveget és egyéb kellékeket kell venni? Ti honnan tudtátok melyik lesz jó a sok közül amit a boltok polcain láttatok? Nagyon összezavarodtam.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy igazán jó minőségűt Chicco és megnéztem beválik-e, mivel igen vettem még belőle. Mindenkinek más jön be. Jó az Avent és még egy csomó más is. Előre úgysem tudod.
2009. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az Avent-et nézegettem ma , csak abból is van annyi fajta, hogy nem tudtam melyik kell. Addig eljutottam, hogy kor szerint melyik kellene, de azok közül is volt több. Aztán elakadtam és nem vettem semmit
2009. febr. 27. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Avent-et vettem.Könnyű rajta eligazodni.A O+,és az 1+ cumi való az újszülötteknek(ez azt jelenti,h mennyi idős babának való,később már majd 3+,6+)illetve üvegméretből a 125ml-es (vízhez,teához)és a 260 ml-es(tápszerhez).A legkisebbeknek valókon 1 lyuk van.De minden cumi oldalára rá van írva,h hány lyuk van rajta(ez később igen megkönnyíti az ember dolgát.Van még 1 más típusú cumi is,a variábilis,ezen nem lyuk van,hanem egy kis vágás,és 3 jelzés van rajta.Attól függően,h gyors vagy lassú folyást szeretnél kell fordítani a bab orrával megegyező irányba(de ezt majd elmondják).Ezzel általában sűrűbb ételt adunk(tejpép,pépes főzi)
2009. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Avent-et használtam, könnyű volt mosogatni és a széles nyaka a tápszer készítést is könnyebbé tette. Én mellszívóval vettem csomagba (2 kicsi üveg volt benne újszülöttnek).
2009. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tommee Tippee-t vettem, de akármit próbálok minden cumit kiköp, semmi nem kell.

Anyatejes, de akartam teáztatni pár kortyot, ha elmenne a tejem, elfogadja, de nem kell.

A sima cumit is kiköpi.

2,5 hónapos, de szerintem is csak egyet vegyél, és ha nem jön be, akkor másikat, ha bejön, akkor többet.

Játszócuminak pedig elsőre olyat ami szimmetrikus- a MAMM ilyen, de azthiszem olyan pont van az egyik ajándékcsomagban.

2009. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre csak 1 cumisüveget vegyél, hiszen ha sokáig szopik, nem is lesz rá szükség. Nekem van többfajta, Aventet vettem elsőre, de a Tommy Teeppy(rosszul írom bocsi) jobb, a cumirész alakja miatt,kerek, jobban hasonlít a mellhez, és nem vagy csak ritkán nyel levegőt ezzel a babuci.
2009. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van Avent és MAM. Én úgy vettem, h a bababoltban mondták, h a MAM Ultivent cumifejét rá lehet tenni az Avent-es üvegekre is. Praktikusnak tűnt. Aztán megnézegettem a MAM Ultivent üveget, és meggyőzött. Kólika ellenes, kis darabokra lehet szedni, tetszett a formája. Könnyen takarítható. Azt kezdtük el használni. Sajnos a babám azóta sem hajlandó elfogadni az Avent-est, csak akkor, ha a MAM cumifejet teszem rá.

Az alján levő szelep miatt nagyon jó volt a MAM, mert borzasztó hasfájós volt a picim.

Itt tudsz ránézni, ha érdekel:

[link]

Cumiból is MAM-ot használunk.

2009. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válszokat! Abból inulok ki amit írtatok!
2009. febr. 28. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is MAM-ot használunk kezdettől fogva, vettem 1 kicsit, meg egy nagyot,1-es cumival, majd 6 hós korától 2-es cumit külön hozzá, azzal issza a vizet, és a tápszert is.Szerintem is a legjobban tisztítható, nem kell hozzá üvegmosó sem, mert teljesen szét lehet szedni,az alja lecsavarható.Egyetlen hátránya, hogy a hagyományos cumisüveg termoszokba nem fér bele, mert elég bumszli széles, de adm-es termoszba igen.
2009. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam is MAM-fun. pedig rengeteg félét próbáltunk!

ja! A DM-es TERMOSZBA BELEFÉR!!!

2009. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!