Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba ennyire sokat...

Minden baba ennyire sokat pukizik?

Figyelt kérdés
3 hós babám nagyon sokat pukizik még álmában is. Gripe watert használunk, de sokszor még most is fáj a hasa, szélgörcse van. Még álmában is nyomja a sorozatokat. Ezt kinövik a babák?
2009. jún. 30. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Már ritkább, de most is durrogott egy embereset:) 8 hós legény
2009. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Hát a mi bébink nagyon-nagyon sokat pukizott, jó büdiket is ráadásul :) Most már 9 hónapos, de kb. olyan 5-6 hónapos korától már leginkább csak kakilás előtt pukizik, jó persze máskor is, de közel sem olyan sokat mint picinek. Úgyhogy elméletileg ki is nőheti, de valószínű, hogy alkat kérdése is. :)

2009. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon sokat pukizgatott a kisfiam, ma hat hónapos már nem annyira de még mindig csinálja

három hónapos koráig meg még éjjel is, még mi is felébredtünk rá. mi is használtunk gripe watert, meg sok más mindent de nem használt. csak a szélcső vált be, akkor használtuk amikor pukizott meg erőlködött mert nem tudott kakilni.

szerintem neked is csökkeni fog a pukik mennyisége idővel:)

2009. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is egy pukikirály! :) És persze elég büdiket is. Nem értem, pedig már szinte csak tápszeres. Egy felnőtt ember is megirigyelné. :)
2009. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem illő, hogy elárulom, de az én kislányom is. Pici korától kezdve. És nagyon jól esik neki, emiatt sosem volt hasfájós, mindig kinyomta, vagy kijött magától, ami kikívánkozott. Volt olyan is, hogy cicizés közben, el sem engedve a cicit, félrefordulva nyomott egy böfit, hátulról meg csak úgy rotyogott a gatya! Majd rám nézett, és óriásit vigyorgott. Szóval nálunk inkább egészséges pukkantások ezek!
2009. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az én kislányom überelte az apukáját pukizásban míg kicsi volt, sokszor és hangosan és büdin :)
2009. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!