Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is sír, amikor pukizik?

Más baba is sír, amikor pukizik?

Figyelt kérdés

Az én kislányom olyan keservesen sír olyankor! Mikor múlik ez el?

11 hetes


2009. jan. 21. 10:21
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem azért sír mert pukizik.

Szobtatáskor túl sok levegőt nyelt, ami t nem tudott kibüfizni. Vagy olyan ételt ettél te magad, ami szelet csinál- s ez sajnos átkerült az anyatejbe. Hüvelyes, káposztafélék, hagyma- ilyesmiket ne fogyassz ha szoptatsz. Mert bizony amitől te kellemetlenül érzed magad attól ő is, és lehet hogy őt jobban megvisel , mint téged. Ajánlom, hogy a védőnőtől kérj tanácsot.

2009. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 20hetes,de még most is van néha,hogy egy nagyot pukizik és elsírja magát,utána meg vigyorog,hogy miért van nem tudom:).Nekünk már nem sűrün van ilyen,csak néha.

4.5hós baba anyuja

2009. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon érdekelne, mivel az én kislányom is 11 hetes és éjszaka nagyon sokat pukizik, és közben sírdogál és tekereg mint egy kiskígyó, de közben alszik, de én meg ott állok felette fél éjszaka így, a hasát simizve.
2009. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A táplálkozásomra nagyon odafigyelek, mivel mindketten refluxosak vagyunk (eleve én magam sem tudok megenni olyan ételeket). Büfizik is a babám, némelyiktől az apja is szégyenben marad:))
2009. jan. 21. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez van nyugi.5hós és néha elsírja magat,ha puki van.
2009. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hónapos, és még mindig előfordul néha hogy egy egy puki fájdalmasabban jön ki. A szelek gyötrik, egyértelműen. Ilyenkor én " angol vizet" Gripe water szoktam adni neki egy teáskanállal. Gyógyszertárban lehet kapni, minden ismerősöm istenítette, nekem is bejött. Nem gyógyszer, köménymag olaj vizes oldata.
2009. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!