Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyibe kerül a hipp...

Tényleg ennyibe kerül a hipp tejpép?

Figyelt kérdés
Ma voltam a rossmanban és a 4hós kórtól adható tejpép 400 Ft körül volt.Ez most akciós ár lehetett vagy valóban ennyi a rendes ára a 4hós kortól adható tejpépnek?Most akarok adni a fiamnak,eddig mindenhol 700 ft körül láttam,csak azt nem tudom hogy azok hány hós kortól adhatók.
2009. jún. 30. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Dm-ben mindig ennyi (azt hiszem, pontosan 419Ft), de van náluk a Babylove tejpép is, ami 279 vagy297Ft volt még a múlt héten.

2009. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!És a babylove-os tejpépek jók?
2009. jún. 30. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam, hogy jók, és elég sokan ráugrottak a hírre, mikor valaki beírta, hogy ilyen olcsó, úgyhogy én is vettem párat, de még nem próbáltuk ki. A Babylove-os dolgokat nagyon szokták dicsérni, ezért mertem én is megvenni.
2009. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most hogy akció volt én is vettem Babylove-at vaníliásat, fincsi :)
2009. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bybylove szerintem azért olcsóbb most, mert ugyanúgy átcsomagolják, mint a tápszert, és minél előbb meg akarnak szabadulni a régi dobozoktól.
2009. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eredeti HIPP nem lejárt 4 hós kortól való tejpépet vettem 250 forintért a teszveszen. Szerencsére az eladó itt lakik ahol én, így csak gyalog elmentem érte, még postázni sem kellett. :-))
2009. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, a Hipp a DM-ben mindig 419 Ft. A Babylove tejpépből bespájzoltam, a kisfiam nagyon szereti. Habár Ő mindegyik fajtát megette amit próbáltunk, úgyhogy most egy darabig ezt fogja kapni. Vettem fajtánként 5 dobozzal.
2009. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Rossmann-ban is mindig 419 a Hipp. Én kipróbálásra vettem R. Babydream-et, kekszeset, és az is nagyon finom. Az árára már nem emlékszem, de olcsóbb, mint a Hipp.

Amúgy én megnéztem a környező boltok árait (Spar, Reál, Lidl, CBA), és a bébicuccok a Rossmann-ban a legolcsóbbak. Pl. bébiétel a CBA-ban 3XX Ft, uaz a Rossmann-ban 2XX Ft. Akciókor még olcsóbb, + van a 15 pont = 15 % kedvezmény kártya is. Nekem hamar összegyűlik, mert mindent ott veszek a lányomnak. Nálunk DM sajnos nincs, pedig a Babylove cuccok is jók.

2009. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. júl. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!