Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan mi is az a gagyogás?...

Pontosan mi is az a gagyogás? G-s hangokból áll?

Figyelt kérdés
Tudom hülye a kérdés, de 6 hónapos a fiam és nem gügyög. Mondja hogy hőőőő, és mmmmmm, de nem mondja hogy gőőőő.
2009. jún. 29. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A gagyogás az összes baba által kiadott hang, szótag, amit a gyerek kiad magából, ismételget. Szóval nem csak a g-vel kezdődő. Ne aggódj, teljesen normális, amit a babád csinál. Szép fokozatosan majd bővülni fog ez. Olvass neki meséket, nézegessetek képeskönyvet és mutogasd el neki mi minden van a képeken.
2009. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezek szerint nem csak én vagyok "tudatlan".épp ma kérdeztem meg a babás barátnőmtől,hogy tulajdonképpen mi is az a gügyögés?

és hasonlókat mondott.Tehát minden olyan "beszéd" amit a baba kiad.Nálunk ha belelendül akkor a hőőőőőő megy.És inkább dallamosan énekelve "beszél"

8hónapos

2009. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állj! A gagyogás az amit az első válaszoló leírt, a gügyögést pedig az idióta szülő, rokon, barát csinálja, aki értelmetlen dolgokat mond a babának.(Pl.: ugyu-bugyu-bugyu)

Tehát a kettő nem ugyan az. A gagyogás szakkifejezés, a gügyögés nem.

2009. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!