Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy honapos kisfiamnak jön a...

Négy honapos kisfiamnak jön a foga. Menyi idö kell amig elöbujik? Lehet, hogy ezmiatt nincs étvágya?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy 1-2hét,de az is lehet hogy 1-2hónap. A mozgolódás idején kisebb az étvágyuk,vag ycsak kevesebbet szopizbak többször,mert "piszkálja" az inyüket a cici :)

Én be szoktam szopi előtt kenni dentinox géllel,akkor rendesen eszik legalább 3alkalommal.A többi szopi néha kész szenvedés :( Majd ha kijön a foga akkor harapni is fog... :D

2009. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nagy segitség lessz.
2009. jún. 29. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:

bébim is 4 hónapos 17.-én vettem észre hogy "valami van az ínyén"egyik napról a másikra.az okosok felvilágosítottak,és hát én is gondoltam hogy a foga lesz!Napról-napra jobban látszik a kicsi fogacskája!még mindig nem nőtt ki teljesen.

17.-21.-ig szőrnyű napjaink voltak.nagyon-nagyon nyűgös volt a kincsem és valóban kevesebbet is evett!most már helyre állt a rend,ugyanúgy eszik,játszik és csak akkor nyűgi ha álmos vagy éhes!

2009. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem semi akor ezek a napok nehezek lesznek,már most kivagyok készülve,hogy nem eszik.Köszi a választ
2009. jún. 29. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!