Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma viszem a babámat a dél...

Ma viszem a babámat a dél pestibe has-koponya-csípő ultrahangra. Van időpontom, de valaki le tudná írni hogy történik? Tisztába tudom ott tenni a babót? Ráadásul kb szoptatási időben leszünk ott. Vigyek neki lefejt tejet cumisüvegben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekünk ugyan nem ott csinálták, és sajnos külön időpontokat kaptam rájuk időpontot, de nem kell félned, az egész procedúra nem tart 5 perceknél tovább. A hasi ultrahangnál a hasát kell szabadon hagyni, pelenka marad rajta, csak a hátánál kicsit lejjeb húzzák a pelust, mikor a veséket is megnézik, a koponya ultrahangnál a fej lágyrészénél vizsgálják- ezt a babák nem szeretik, általában sírnak, ha nincs cumijuk (nekünk nincs). A csípő utrahanghoz, pedig lekell venni a pelust, úgyhogy ott tisztába tudod tenni, ha kell. Tejet vihetsz neki, az mindig jól jön, főleg ha sírna, és kicsit megkell nyugtatni. Textil pelust mindenképp vigyél magaddal, vagy vmit amire lefekteted a kicsit, és valamit, amivel letörlöd a gélt, amivel összekenik.
2009. jún. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igaz hogy mi máshol voltunk de szerintem nagyjából egyformán zajlik a dolog. Nekünk szóltak hogy előtte 1,5órával már ne egyen a baba,a hasi uh miatt. Behívnak,levetkőzteted a picit,megvizsgálják,nálunk 10perc volt,és kész. Én utána beültem a kocsiba és megszoptattam mert nekünk is szopiidőben kellett menni.Volt anyuka aki a váróban etette meg,mert nem ért volna ki a kocsihoz,annyira éhes volt a baba.Ha nem akarod szopiztatni mások előtt akkor fejjél neki üvegbe,csomagold be alufóliába hogy kb egy hőmérsékleten legyen és ne hidegen kelljen neki inni.Ha van termoszod az még jobb.
2009. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a dél-pestiben voltunk. Minden úgy zajlott, ahogy az előzőekben leírták. max. 5perc az egész. A vizsgálón kívül van egy pelenkázó, ott tudod rendbe tenni a picit, ha szükséges + felöltöztetni a vizsgálat után. Nyugodtan vigyél neki cumit vagy egy kis játékot, amit szeret. Én két doktornőnél voltam; mind a kettő aranyos volt és nagyon figyelmes a picivel, tehát emiatt sem kell aggódnod. A folyosó elég nyüzsi, de ha téged nem zavar, ott is meg tudod szoptatni a picit.
2009. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. jún. 29. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!