Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy bírja a napi 4-5...

Ki hogy bírja a napi 4-5 órányi alvást?

Figyelt kérdés
3 hetes lesz a babánk és az éjszakai etetések között nagyon nehezen alszik el,ezért keveset tudunk pihenni mi is a párommal.Néha úgy érzem,már bárhol,bármilyen helyzetben képes lennék elaludni,annyira fáradt vagyok.
2009. jún. 28. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

7,5 hós a fiam, átlag 2-3* ébred, nem éhes, néha inni kér, azt sem mindig, csak anyahiánya van. 2-5 hós korában átaludta az éjszakát, sajna azóta nem. Csak én kelek hozzá, kezdek kimerülni. Nappal is elég fárasztó, mivel már kapaszkodva lépeget, mindent kinyit(na), minden hol feláll(na).

Én nem tudtam még megszokni.

Remélem nálatok jobb lesz.

2009. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég!Reméltem,hogy ez csak átmeneti állapot!Akkor még jó néhány hónap múlva reménykedhetek csak egy átaludt éjszakában.....
2009. jún. 28. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 9 hós,és még nem volt átaludt éjszakánk! Sajnos a helyzet egyre rosszabb, mostanság 6-8 alkalommal kel éjszaka és már 4-kor kelés van nála!Már nagyon várom, hogy végre kipihenhesssem magam! De persze nem biztos, hogy nálatok is így lesz! Kitartás!
2009. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy pozitiv választ is kapjál: az én babóm 2,5 hónapos, hál istennek eddig nagyon jó alvó volt. Az első hónapban max. 2x kelt fel éjjel enni, aztán 5 perc ringatás után egyből kóma, alvás. Most meg már heti 2-4 alkalommal már az éjszakát is átalussza kb. este 10-től reggel 5-6 óráig. Szóval azért már mi is tudunk 6-8 órát aludni. Kitartás, nem lesz ez mindig így!
2009. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pici babánál még természetes hogy sokszor felkel éjszaka és még rendszer se nagyon van az életükben.Általában ahogy telik az idő szépen fokozatosan átalszik egy-egy szopit és végül az egész éjszakát!Ez babánként változó hogy mikor következik be!Egyenlőre kitartás és amikor napközben alszik a pici,próbálj meg te is aludni.Ez az időszak az apukáknak nehézkesebb mert nekik ugyanúgy kell dolgozniuk:)
2009. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én 4,5 hósom kb. 1 hónapig aludta át az éjszakát, előtte 1 hónapig egyszer kelt az előtt kétszer.

(érthetőbb lenne időrendben írni, szóval egy hós korától kétszer kelt enni, két hósan egyszer kelt, három hósan már egyszer sem, négy hósan meg... lásd lejjebb...)


Kb. két hete 2 óránként ébred, hol pocak fájás, hol éhség, hol szimpla nyűglődés miatt.

Van úgy, hogy fel sem kell kelnem, csak átnyúlok a kiságyba, megsimizem, és alszik tovább, de ahhoz NEKEM IS FEL KELL ÉBREDNEM!!!


Iszonyúan ki vagyok már, de hát ez van.

Minden este abban bízom, hogy talán MA újra átalussza az éjszakát... eddig nem jött be...

2009. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!