Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel hét óta összesen! 1...

Reggel hét óta összesen! 1 órát aludt,4 hós. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tud elaludni a kiságyában, sem a babalocsiban nem marad meg, nagyon sír, ha bárhová vízszintesbe teszem. Kb. egy hete kezdte ezt, eddig mindig altatás nélkül aludt el nappal is, este is, nagyon boldog, kiegyensúlyozott baba - volt és most is az, csak nagyon fáradt. Ma volt a csúcs: összesen egy óra alvás a karomban ill. az apjáéban. A dokinénink egy hétig szabin lesz, kinek szóljak, nagyon aggódom, kérlek segítsetek, mit csináljak vele?
2009. jún. 28. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk is. Szintén 4 hos, és 1 hete nem birok vele. Lehet, hogy a foga.
2009. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg dokinak: Biztos van helyettes. Nálunk így kezdődött a húgyúti fertőzés. Fájt neki a pisilés. Nem volt más tüntet csak kevesebbet aludt, sírt, látszott fáj valamilye.
2009. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, mutasd meg dokinak. De ezen a héten az időjárás csapnivaló, ami befolyásolja a babákat. Az enyém 11 hónapos, de ez a hét nekünk is kemény volt. De nekünk volt régebben olyan is, hogy egész nap nem aludt (napközben), aztán behozta később a lemaradást. Próbáld meg nyugtatgatni, maradj mellette alváskor, az talán segít.
2009. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is! Szintén 4 hós.
2009. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi mindenkinek, a lányom most hálistennek alszik, bealudt a cicin, nyugtalan és már felkelt ugyan 2x, de a szájába adtam a cumit és úgy tűnik véfre kialussza magát. Hát remélem, minél hamarabb visszaál minden a régi kerékvágásba, mert már nagyon-nagyon sajnálom szegényt. Igaz amit sokan mondanak: ha már azt hiszed, minden beállt, profin működik a csöppséggel, akkor egy reggelre minden homlokegyenest megváltozik...

Kitartást mindenkinek!

2009. jún. 28. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én 3,5 hós lányom pénteken napközben aludt kb

3xfél órát.

2009. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 2 hónapos babám is pár napja alig alszik.Van mikor napi 1 órát.Most hála istennek alszik.Nem tudom mi lehet velük.Egyszerűen nem tudom elaltatni.Estére meg tiszta hisztis.Egyébként jókedvű és mosolygós.Nem sír csak gagyarászik és játszik.Persze alvás helyett.
2009. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nektek is köszi, akik most írtatok. A mai napunk egy fokkal jobb, mint a tegnap, de nagyon messze van a megszokottól...

Sziasztok, jó babázást mindenkinek!

2009. jún. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!