Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka csak tápszert...

Ha éjszaka csak tápszert adnék neki, lehet hogy leszokna az éjszakai kelésről?

Figyelt kérdés
Minden cicizés után kap pótlást, és azt vettem észre, hogy teljesen mindegy mennyit eszik lefekvés előtt, mindenképp kel 2-3 körül. Tehát gondolom nem azért mert éhes... meg csak nyammog ilyenkor. De az nem elég neki hogy kiveszem és elringatom, mert nem nyugszik addig míg cicire nem rakom. Ilyenkor éjszaka nem is szoktam a pótlással foglalkozni. De többen írták itt, hogy csak megszokásból kel éjszaka és csak azért kell neki a cici hogy cumizzon. Ha ilyenkor tápszert adnék neki, akkor lehet hogy leszokna az éjszakázásról?
2009. jún. 28. 10:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Hja és napközben simán megeszi az adagját, tehát éjszaka elvileg nem kéne kelnie, anélkül is elég kéne hogy legyen...
2009. jún. 28. 10:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Nekem sajna nem sokáig volt tejem, kb 3 hónapos koráig tudtam mindkettőt szoptatni, de tápszerrel sem aludta át az éjjelt 11 hós koráig, a nagy meg még tovább kért enni. Teával nem nyugodott meg, tehát éhes volt.
2009. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én babám tápszeres, napközben is rendesen eszik, mégis ébred éjjelente megint 4 óránként (egy éjjel kétszer kel).

Nem azon múlik, hogy mit eszik.

Szerintem.


Az biztos, hogy nem megszokásból ébred, mert eddig aludt rendesen, kb. két hete kel újra, és hiába próbálom az egyik ébredésnél csak teával, vagy vízzel megitatni, megissza az egészet, aztán meg kéri a tápit... :-)

Minden probléma nélkül még benyakalja azt is... :-)

Tuti éhes, úgyhogy belenyugodtam, hogy ez van.

Vége a rövid ideig tartó éjszakai nyugalomnak...


Nálunk is tök mindegy, mennyit eszik elalvás előtt.

Már tejpépezünk hatkor, hogy hátha így jobb lesz a helyzet, de semmi változás...

Megvacsizik nyolc-fél kilenckor (150 gramm tápi), aztán kel éjfélkor, vagy egykor, aztán meg négy-öt magasságában.

2009. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!