Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek csodagyereke van?

Mindenkinek csodagyereke van?

Figyelt kérdés
8 hós kisfiam még nem ül fel magától, nem mászik, csak próbál, pláne nem lépeget.... ezt azért írom, mert most olvastam, kinek mit tud a babája....
2009. jún. 27. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját gyerekei a legtökéletesebbek és ez így van jól.

Ez is pont olyan igazságosan van elosztva mint az ész,mindenki azt hiszi,neki egy kicsivel több jutott belőle mint másnak:-)

2009. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Az enyém csodagyerek az biztos! :)

2,5 hónapos egész nap gügyög mint pl: öe, hm, gg, úú. Ülni nem tud mert túl pici még, de hason fekve már nagyon tartja a kis fejét, kitolja magát. Ha kézbe veszem, a fejét már nem kell tartanom, megtartja magának. Most újabban állni akar egyfolytában. Alátámasztok a karja alá, ő meg áll szépen, tartja magát.

2009. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
81%
Vigyed uszni lehet abba jo lesz.
2009. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem csodagyerekem van.

És szerintem minden kisgyerek maga egy csoda. Teljesen mindegy, hogy mit tud és/vagy mit nem tud.

2009. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is azt gondolom,h. minden gyerek a saját szüleinek csodagyerek. Én sosem hasonlítgattam a kislányomat más babákhoz,mert minden gyerek és minden ember más és más.

Én is nagyon utálom az olyan kérdéseket,hogy na és mit tud már? Könyörgöm nem robotok, vagy játékbabák,hanem hús vér kis csodababák.

Az én pici lányom 9 hónapos egyedül felül, ül, mászik, feláll és lépeget, viszont még nincs foga (most alakul) és "csak" 6600 g, amiért mindenki szívja a véremet, de nem érdekel,mert nekem Ő a legnagyobb csoda.:)

9 hós anyuka

2009. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


szerintem is minden gyermek egy csoda és ez tény,de mindegyik másban jó.Lehet ,hogy most az enyém tök kis ügyes -bár maradjon is mindig az,mert 6hónaposanmár állt és 10.5hónaposan már elindult magától és most egy évesen szinte szalad,de ez nem jelenti azt,hogy azért mert e tied 8hónaposan nem csinálja még ezeket hátrányosabb.

Majd behozza!!!Hidd el,én pl írtam abba kérdésbe amire gondolsz de hidd el,ezek így vannak és sokan nem hiszik ezt el amikor mondom,hogy ennyi idősen ezt csinálja.Én örülök is neki,de látom amikor találkozunk egy hasonló korú gyerek anyukájával és szóba jön ez,akkor szinte úgy néz rám mintha hülyeséget beszélnék,közben meg tényleg ez van-de az is igaz egy percet nem tudok mellette leülni mert állandóan résen vagyok..valószínű higgad majd később ez.amíg a tied is beindul majd na és akkor futkoshatsz utána-addig örülj még nyugis:D

De a lényeg mindenki a saját tempójában fejlődjön és akkor sikeres lesz -ezt a babára értem,Lehet több idő kell neki valamihez de legalább tapasztaltabb lesz addigra..ne aggódj a te gyereked is csodagyerek csak valami másban lesz jobb mint a másé!!!1éves baba mamája

2009. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Csatlakozom az előttem szólokhoz mindenkinek a saját gyereke csoda:))

Engem is idegesit az hogy "na mit tud már ez a nagyfíú" az igaz hogy tényleg nagy mert még csak 4 hósak vagyunk de 8100gr és 71 cm, de arra a kérdésre hogy leszoktam-e tenni a porba játszani egy kicsit kiakadtam. Mondom 4 hósan hova tegyem még a porba?????Hisz ülni még nem tud magátol stb. stb. azokat a dolgokat tudja amit egy átlag 4 hónapos, hátárol hasra fordul két kézzel kap a neki tetsző dolgok után, ennyi szerintem elég és nehogy már a porban játszon 4 hónaposan majd amikor eljön az ideje játszik ott is.

2009. jún. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csodagyerekek csodaanyukáinak! :) Megyek a csodabébimhez, aki 20 perce egyedül játszik.... persze itt van mellettem, és vigyorog.... :)
2009. jún. 28. 07:08
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az én kisfiam már lassan 10hónapos és még nem mászik,6hónapos kora óta stabilan ül,de felülni egyedül kb.2hete tud,már próbál lépegetni és egyszer már fel is állt,de azóta semmi:D,eröltetni nem fogom,majd rájön magától.Én is olvastam itt 7hónaposan már járni tudó babákról,hát az enyém nem ilyen,mindennek megvan a maga ideje.Hidd el a mi babáink is megtanulnak majd mindent,ha megérnek rá.Türelem.
2009. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!