Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek csodagyereke van?

Mindenkinek csodagyereke van?

Figyelt kérdés
8 hós kisfiam még nem ül fel magától, nem mászik, csak próbál, pláne nem lépeget.... ezt azért írom, mert most olvastam, kinek mit tud a babája....
2009. jún. 27. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 8 hónapos óriás bébim van fiú november 4. -én született 3700kg volt most kb. 9 kg. És csak a hasán libeg , persze forog , na talán már elcsuszkál a helyéröl de ritkán. Pár percig tud állni a lábán ha fogom szoval azért van benne erő.Ja és nagyon "dumálos "!
2009. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül.A baràtnöm kislànya se ül fel magàtol,nem lépeget.8 honapos.

Nem vagy lemaradva.

2009. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem:)

Az egyik baba ezt tud, a másik azt hamarabb.

Csak ez nem mindig derül ki.

Bár olvasva a sorokat, sokszor bennem is felmerül ez a kérdés.

2009. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem mindenkinek van az, de mindenkinek a sajátja a tökéletes.

Mi 3,5 hósak vagyunk és semmi extra még nem fordul hátról hasra, hasról hátra már igen. Jól eszik kanállal, persze én tartom a kanalat.:-)

Soha nem mérem máshoz, az enyém ilyen és kész!

2009. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az én kislányom ma 8hónapos ! És szerintem nem csodagyerek attól,hogy felál,felül és mászik is :)Csak egyszerűen ügyes :) és talán azért is mert kicsi a súlya és könnyen emeli a popot :) 70cm 6500gr...
2009. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csodagyerekem van. A legnagyobb csoda, ő, de tényleg:-)

Egyébként teljesen átlagos fejlődésű, ő abban más, hogy nagyon hosszú. Az anyukák hajlamosak lépegetni látni a babaát, ha az kirúgja magát állásba stb. De ez így van jó. Mindenkinek a sajátja a legkülönlegesebb, egyedi és ez így is van, nem?

2009. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
1 vok. játékokért azért nyulkál ügyeskedik hogy elérje .
2009. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeeen!!!

Főleg az ENYÉM!

Két hete két óránként ébreszt minden éjjel...

CSODAGYEREK!

Csoda, hogy még agyon nem csaptam... :-)


Komolyra fordítva, szerintem minden gyerek csodagyerek a saját családjának... és minden anyuka csodálatra méltóan büszke a saját gyerekére.

És őszintén szólva úgy tudunk túlozni, hogy az még csodálatra méltóbb!!!

:-)


4 és fél hós csodagyerek csodaanyukája

2009. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Öröm az ilyen anyukákat olvasni. Nem olyan rossz ez a világ. És nem is lesz, ha ennyi csodagyerek nevelődik benne..


Szintén egy 3 hós CSODAkislányGYEREK anyucija.

2009. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! néha én is elbizonytalanodom, mikor olvasom, mit tudnak más hasonló korú gyerekek. aztán elszégyenlem magam, hogy miért hasonlítgatom a babámat, hiszen ő biztosan más dolgokban jeleskedik. ha nem most, majd ha nagyobb lesz!

elmúlt 8 hónapos, a kúszás épp csak előre nem megy neki. nem tud felülni, felállni pláne nem.

egyébként rosszul vagyok, amikor lépen nyomon kérdezik, na mit tud már? én meg: ó, ügyesen eszik, alszik, kakil! ilyenkor azt hiszik vicces akarok lenni, fogalmuk sincs, hogy az első hónapokban nekünk e három dolog körül forgott a világ! de azon is túljutottunk, hisz szépen fejlődik, rengeteget nevet és ez a lényeg :)

2009. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!