Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja már így két napja?

Miért csinálja már így két napja?

Figyelt kérdés
6 hós lányom 2 napja délután nem akar enni. Fél 2kor eszik főzeléket (fél üveggel), meg 100 ml tápszert. Utána játszik, alszik is, majd fél 6kor következne az evés. De nem kell neki semmi, még a víz és tea sem. Szerintetek miért? Aggódom, nehogy valami baja legyen!Amúgy fogzik is, a két alsó már kint van, most készül a felső kettő!
2009. jún. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy a nagyi eteti meg. Nekem ez nagyon bevált, mert annyira csodálkozott, hogy nem anya eteti, hogy közben elfelejtett nem enni. Amúgy nem tudom miért csinálják ezt, de elmúlik, ha nem görcsölünk rá nagyon.
2009. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon aranyos tipp volt...:) csak most sajna senkivel nem tudok szolgálni, a férjem etette meg, ha zűrös volt a helyzet, de most ő is külföldön van....:( de holnap megyünk nagyihoz, és bevetem a cselt!
2009. jún. 27. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hónapos és a felső foga most jön. Míg nem fehéredett ki addig nem v nehezen evett kanalasat, viszont a cumisüveget elfogadta. Ha ilyenkor nem akart enni én mindig kipótoltam neki tápszerrel. A másik ami bejött h nem vízszintesen tettem a kanalat a szájába, hanem függőlegesen szinte belapátolva a szájába, így nem értem a duzzadt ínyéhez. Vicces módszer de hatásos. Fő a nyugalom, bár nehéz ügy :) és sok próbálkozás.
2009. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!