Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele, hogyne...

Mit csináljak vele, hogyne verje az egy éves babám a fejét a kiságyba direkt?

Figyelt kérdés
Rájött ha ezt csinálja bemegyek hozzá,ha nem akar aludni de közben tök fáradt elkezdi a kiságy kemény oldalába verni a fejét,de képes olyan szintre vinni,hogy bepirosodik neki,persze sír is...van mikor kivesszük és csinálja a padlón is meg a falon is...kezdek aggódni,mit tehetnék ellene?Már a rács szélére felraktam a rácsvédőt ketté hajtva,hogy puhább legyen,de mindent nem tudok bekötözni...
2009. jún. 27. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű azért csinálja, mert amikor először csinálta nevettél rajta. Direkt játszik.

Sztem próbáld úgy altatni, hogy ott maradsz mellette a szobában és rászólsz határozottan, hogy nem szabad vagy ilyesmi. És nehogy nevess neki ilyenkor!!!!

Tudom viccesek, de nem szabad!

2009. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ,de én ezt egyáltalán nem tartom viccesnek és mikor láttam csak ledöbbentem.sajnos az öcsém ilyen volt kicsiként ő csinált ilyet,de én a fiamon nem nevettem,mert nem vicces.
2009. jún. 27. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Már hallottam ilyenről, olvastam is több helyen... Semmi gond nincs ezzel.

az egyszervolt.hu oldalon megtalálható a családi kör ahol Ranschburg válaszolt levelekre. Ott is olvastam pár ilyen levelet és ami megmaradt benne R. válaszát illetően, hogy nincs ezzel semmi gond, vannak babák akik ezt csinálják. Annyit tehetsz, hogy ha téged zavar, hogy kipárnázod a terepet ;)

2009. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De miért csinálja?

unatkozik?

vagy csak fel akarja hívni a figyelmet magára...mostanában azt is észre vettem,hogy mikor valamit csinálok,pl teregetek stb,képes a padlóba is beleütni a fejét,meg a falba..amikor közvetlenül nem vele foglalkozom.

2009. jún. 28. 00:02
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Régi téma, de minket most érint, 21 hónapos fiú, és úgy altatja magát, hogy háttal, néha fejjel négykézláb a kiságy háttámlájába veri a fejét. Nektek mikorra nőtte ki, mikor hagyta abba?
2020. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!