Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a környezetedben olyan...

Van a környezetedben olyan baba, kisgyerek, aki nagyon közel áll hozzád a sajátodon kívül? Ha igen, ki ő Neked?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
férjem unokaoccse, keresztfiunk, most lesz 6 éves, imádjuk ot, és nagyon szereti az unokatestvérét, a lányunkat aki 8 hós, már most van hogy kettesben kell hagyni oket, mert egyutt akarnak játszani. Nagyon vigyáz rá, így van hogy csukott ajtó mogott játszanak kettesben.
2012. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
unokabatyam 5 eves kislanya! imadom es sajnalom ot, nagyon szar korulmenyek kozott el, szulei elhanyagoljak, apja sokat reszegeskedik, anyukaja folyton dolgozik, nenem (a nagymaja) neveli, sokszor hetekig nincs megfurdetve. sokszor vigyaztam ra mig nem metem ferjhez(most 200 kmre lakom toluk) furdettem, tanitottam, ruhat vettem neki, jatszodtam vele es o is nagyon szeret engem es most a kislanyom is imadja ot, szo szerint oda vannak egymasert bar alig talakoznak 2 havonta...(kislanyom 2 eves) ha tehetnem orokbe fogadnam, de most varom a masodik babamat,meg biztos nem is adnak a szulei.
2012. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!