Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a környezetedben olyan...

Van a környezetedben olyan baba, kisgyerek, aki nagyon közel áll hozzád a sajátodon kívül? Ha igen, ki ő Neked?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm kislánya. 2 hónappal idősebb a lányomnál, születése óta ismerem, nagyon sokat járunk össze.
2012. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A barätnöm kisfia 5 nappal a länyom utän született!Sokat järunk össze es vigyäzunk is egymäs babäira!
2012. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a egyetlen barátnőm kisfia. 2,5 hónappal kisebb mint az én kisfiam.
2012. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kislánya,2 hónappal fiatalabb mint az én kisfiam.Mi is szoktunk egymás gyerőceire vigyázni vagy ha együtt vagyunk ugyanúgy oda figyelünk a másik gyerkőcre is.

Heti szinten összejárunk,sok közös programot csinálunk és nagyon egyformák a nevelésről gondolt nézeteink,így jó mert nincsennek rivalizálások,nézeteltérések.Ja Apukák meg régi haverok,

2012. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy utcabeli lány kisfia 7 nap van az én fiam és az ő fia között.

Csak a lányt nem szeretem:-(

2012. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azén babám most 2 hónapos. A keresztfiam pedig 4 éves. A tesóm kisfia és imádom. Ő volt az első kisbaba az életemben aki nagyon megfogott.
2012. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A keresztlányom! Két évvel idősebb a saját lányomnál! Imádom, számomra ők ketten a világ legtündérebb gyerekei!
2012. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahúgom kislánya 6 hónappal fiatalabb az én kislányomnál! Még csak most született, de ő is olyan közel fog állni hozzám, mint az anyukája és reméljük a lányok között is olyan szoros barátság lesz, mint mi közöttünk!
2012. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Három is.


Három barátnőm kisgyereke: az egyik kislány 1évvel, a másik 3 hónappal idősebb a kisfiamnál, aki 2,5 éves. Sajnos messze lakunk egymástól, ritkásan találkozunk, de NET-en, telefonon tartjuk a kapcsolatot, a gyerekeink is "beszélnek" egymással.

A harmadik barátnőm helybeli, egy véletlen folytán lett szorosabb a kapcsolatunk, neki most lesz a napokban 2 éves a kisfia. Gyakran játszunk együtt, és ha bármelyikünknek baja van, nyugodt szívvel bízza a másikra a gyerkőcöt.

2012. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kislánya :) 5 hónapos volt mikor megismerkedtünk... Mi még akkor csak tervezgettük a babát...! De mikor páromnak is bemutattam őket nem vártunk tovább... A kislány egy tünemény nyugodt baba volt! Vigyorgott mindenkire..... Szerintem túlságosan megcsodáltuk mert lányunk dettó ilyen lett :) Barátnőm mondogatja is :) képzeljétek.... még a refluxot is bevonzottuk..... na ezen viszont elcsodálkoztunk! Most 2 múlt kisbarátosném (így hívom) csodaszép kis/nagylány :) Mondtam is hogy ha babaként is megcsodáltam akkor most is :D :D imádom :D
2012. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!