Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányaim Július 6-án lesznek...

Lányaim Július 6-án lesznek 3hónaposak. Ki mivel kezdte el a hozzátáplálást és mikor?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint ha betöltik akkor adhatok már nekik "szilárd" ennivalót is. Mindenki betartotta, hogy 4hónapos kor előtt nem adta a picinek a boltokban kapható püréket?
2009. jún. 27. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

almával, 3 hónaposan

4 hónapos kortól a bolti bébiételekkel folytattam.

2009. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges korábban. Nem értem sokszor hová ez a nagy sietség? Gondolom ezek szerint tápszeresek. Semmi bajuk nem lesz tőle, kimondottan nekik van készítve, az ő fejletlen emésztőrendszerüknek nem való még a szilárd táplálék. Nyugodtan várd meg a 4 hónapot, bár én még a 6 hónapra is bátorítanálak. Semmiről nem maradnak le, almát még ehetnek egész életükben.
2009. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sietség, csak érdeklődöm. Igen tápszeresek, de szerencsére még tudom szoptatni is őket. Nem áll szándékomban elkezdeni hamarabb, de az ismerőseim között van aki már 2 hónapos babának is adott gyümölcspüréket mert nem akart se szopni se a tápszert nem ette meg.
2009. jún. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!