Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik 1 hónapos...

Miért nem alszik 1 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Reggel 10 óra óta fent van és csak 10-20 percre aludt el, de felébred. Látom rajta, hogy nagyon fáradt, de valamiért nem tud elaludni.

Mitől lehet? Másnak is volt ilyen? Esetleg front van?


2009. jún. 27. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

az én kislányom is ezt csinálja (4 hetes). Tegnap meg egész nap aludt, csak enni kelt fel. Lehet, hogy van valami front. Szerencsére nem nyűgös...csak nézelődik és beszélget.:)

Nálunk ez nem az első eset, már párszor előfordult. Eddig estére mindig kidőlt, ha ilyen volt és egész éjszaka aludt:) Lehet, hogy nálatok is ez lesz majd.

2009. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert meg kell tanítani aludni.ÉS ez komoly...azt hiszi lemarad valamiről az én fiam is ezt csinált és nem foglalkoztam vele a végén már odáig fajult,hogy már se ölben sem sehogy nem volt hajlandó ,vele aludtam nappal,hogy aludjon-cicivel a szájában a végén már borzalmas volt,mert úgy sem akart aludni..és akkor jött apa itthon volt 2hétig és rákényszerített egy új dologra,azért is a kiságyban a helye és aludjon ott.Kemény egy 2hét volt de megérte.azóta semmi gond a nappali alvással.Most lesz egy éves de már bánom,hogy ennyire engedtem neki.Ha lesz még egy baba első perctől meg lesz szokatva ez neki,mert sokkal jobb mindenkinek.Persze a front is befolyásolja az enyém két napja szinte kibírhatatlanul hisztis,de meg kell érteni őket is..szóval váltani kell ennyi a titka...1éves baba mamája
2009. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még mindig fent van, és este fél 9 van! Megszopiztattam, beájult a cicin, aztán 10 perc múlva megint fent volt.

Az a baj, ha hagyom a kiságyában, iszonyatos keservesen kezd el sírni, de úgy felturbózza magát, hogy egész testében remeg. Nincs felszoktatva sem.

Nagyon bízom benne, hogy lassan elalszik és éjjel már nem lesz gond!

2009. jún. 27. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy felszoktatva-én írtam,hogy tanítsd meg neki az alvást.Tedd be a kiságyba és mondd neki,hogy itt kell alukálni simogasd a hátá,ha nagyon sír vedd ki tedd a válladra amikor megnyugodott vissza a helyére és simi.Ez két napig borzalmas lesz de hidd el rá fog jönni,hogy ott kell lenni és aludni fog.Nekünk két hét volt mire megtanulta de már vagy 6-7hónaposan,de mint egy megváltás volt neki is meg nekem is.Nem beszélve arról ha nem alszik eleget,nyűgös ,fáradt és semmi nem úgy működik a testében ahogy kellene.anyagcsere stb..hidd el,nekünk ekkor pattogzott ki a fiam arca de nagyon csúnyán az egész arca olyan volt és nem múlt.Most egy évesen jött helyre de vannak nyomok sajnos miatta..Ne hagyd magára a babádat legyél a közelében ha nagyon sír vedd ki pár percenként de csak így tudod neki megtanítani.Egy egy -két hónapos még simán megtanulja de egy 3hónaposnak már kezd akarata lenni és sokkal nehezebb dolgod lesz,nem beszélve arról,hogy te sem pihensz és rossz hatással lesz rád.

Ebben nagyon jó könyv segítségedre az aludj csak gyermekem.Először furcsának fog tűnni de ugyan azt mondja el amit én röviden leírtam.És beválik hidd el,csak következetesnek kell lenni.Hidd el,nem jó ha egy ilyen pici nem alszik eleget,neki még szinte egész nap azt kellene... A suttogó is nagyon jó könyv sok ötletet ad,azt is olvasgasd.Ne zárkózz le ezektől a segítségektől.Ez nem azt jelenti,hogy könyvből kell nevelni de hidd el azok akik írták tudnak valamit,nem mellé beszélnek.Én is kipróbáltam és gyönyörűen működik..csak azt bánom,hogy 6-7hónapig húztam én is.1éves baba mamája

2009. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!