Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben, milyen ruhában...

Ilyen időben, milyen ruhában viszitek ki 10 hónapos babátokat sétálni?

Figyelt kérdés
A lakásban hogyan öltöztetitek? 24-25 fok van a lakásban, de mivel kislányom mindig lent csúszik-mászik, ezért szoktam rá adni harisnyát is a naci alá.Panel lakás ugyan, de azért hűvösnek találom a parkettát, és a járólapot is. Mindig megjegyzik,hogy túlöltöztetem.Érdekelne a véleményetek.
2009. jún. 27. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Igazuk van!

Jesszus, ilyenkor elég rá egy bady, vagy egy napozó, max egy rövidnaci, rövidpólóval.

Miért kell szenvednie annak a kicsinek harisnyába meg nadrágaban? ne tedd!!!....

Mit fogsz télen ráadni? az egész ruhásszekrényt?

2009. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk hasonlóan van felöltözve,vékony pamut hosszú nadrág a kúszás miatt.Ne ijejd meg mert hűvösnek érzed a padlót,az alattatok lévő lakásban is hasonló a hőmérséklet,igy csak az érintése hideg a padlónak.Esetleg kinőtt harisnyából csinálj neki "térdvédőt".Nyilvángyereke is válogatja:van aki fázosabb,és van aki nem.Ha a babád nem izzad,nem nyügi akkor nincs melege.Az én fiam takaró nélkül egy pamut rugiban alszik,mihelyt betakarom felkel még 20 fokban is!
2009. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is panelban vagyunk, de csak 1 body van rajta.24-25 fokban elég az.Az enyém gyakran leveszi még a zoknit is, imád mezítláb lenni,és azt sem adogatom vissza 2 percenként a lábára.Persze vissza húzom, de nem rögtön,mert akkor egész nap mást nem csinálnék csak zoknit húzkodnék:))Persze lehetne szandiban is de, azt is addig rugdossa míg sikerül levennie:)

Szerintem elég rá bent egy body,esetleg valami vékony naci

ha nagyon nem akarod ilyen lengén öltöztetni, de harisnya fölösleges.

2009. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bent is elég egy bady a földön mászni? Nem fázik fel? Nyilván ki nem úgy viszem, csak érdekelt ki hogyan öltözteti babáját.
2009. jún. 27. 13:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szép napot!
2009. jún. 27. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Harisnya sztem sem kell, de nadrágot én adok itthonra, meg vékony pulóvert is a body fölé. Lent csúszik-mászik egész nap, próbáld ki, h melléfekszel, nem lesz meleged! A szőnyegről lemászik a parkettára, én bizony féltem, h megfázik.
2009. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a body az túlzás, azért jobb ha nem mezítláb kúszik.Adj rá vékony hosszú vagy térd nadrágot, a térde semmiképp ne legyen szabadon a parkettán.Zokni is legyen rajta szerintem.Nekem is mindig azt mondják túlöltöztetem, de akkor nem érzené jól magát, nyűgösködne szerintem.Próbáld megtalálni a középutat!:)Boldog babázást.Egy 15 hós kislány anyukája
2009. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

szegény gyerek. él még? nem kapott hőgutát?

mi téglalakásban lakunk, de csak egy body van rajta, próbáltam zoknit húzni rá, de mindig leszedi. melege van.

2009. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Napozóban van, vagy badyban és rövid nadrágban.Panelban lakunk és van járólapunk is. A zoknit nekem is lehúzza és én se húzom mindig vissza neki. Csak ha tudom, hogy hosszabb ideig a járólapon tartozkodik majd.
2009. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!