Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hihetetlen, ahogy a babám...

Ez hihetetlen, ahogy a babám alszik. De nagyon fárasztó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hos és mintha lenyelt volna egy ébresztő órát. Este 8 kor alszik éjszaka többször is ébred cumi simi stb alszik is vissza de hajnal 5óra 5 perckor mint egy ébresztő óra.Az ágyában már nem akar vissza aludni ezért átviszem magamhoz ott vissza alszik 5.30től 6.10ig.ez nem tul sok.Aztán 8-fél9 kőrül nagyon fáradt és alszik 20-25 percet.Aztán délben 13 kőrül ujra egy 20-at.van miikor vissza tudom altatni egy 15-20percig még alszik és onnan tol kezdve nem hajlando du aludni pedig fáradt esik őssze.Tegnap 1 orán keresztül alétattam felébredt mikor beraktam az ágyba .Ha az ágyban altattam el akkor üvöltve felébredt mikor kimentem a szobábol .Ez normális hogy ilyen keveset alszik nappal és még hajnalban is fentvan ugyanakkor?
2009. jún. 27. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is keveset alszik nap közben.Igaz nekem csak 6 kor kel.
2009. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is volt ilyen időszak, egy hétig tartott. A reggeli pontosidő-jelentés azóta is megvan...:)Bízd a babádra, ő tudja, mennyi időre van szüksége pihenni.
2009. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Én még annyit tennék hozzá, hogy sűrgősen tanuljál meg helyesírni. A kisbabád pedig egyáltalán nem alszik keveset, csak össze-vissza alszik. Lehet, hogy jön a foga?
2009. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk is volt ilyen időszak,az éjszakát leszámítva.Az általában nyugodtan telik.Nálunk az hozott javulást amikor áttértünk az egyszeri alvásra,(Kb11-11,5 hós korában)és eljött a jó idő.Így minden délelőtt játszótér,jól kifárasztotta utána alvás 3-4 óra.Délután megint a levegőn vagyunk.most egy éves a fiam és teljesen jó lett a napirendje!

Ebben a korban kezdik felfedezni a világot,gondolom nem akarnak "lemaradni"semmiről!szerintem nálatok is csak átmeneti.Légy türelmes!

2009. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízz benne hogy ez csak egy átmeneti állapot. Biztosan rossz lehet hogy nappal nem tudsz mellette sok mindent csinálni, de legalább az éjszakát átalussza. Az enyém éjszaka ébred 3-szor, viszont nappal is sokat alszik, igaz ő még csak 4 hónapos.

Üzenem a "sűrgősen"-nek hogy inkább ő tanuljon meg helyesen írni :)

2009. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg meg kellene tanulni valakinek "sűrgősen" helyesen írni.....egy magyar tanár

Próbálj meg valamilyen rendszert kialakítani az alvásában, hogy délelőtt ennyit, délután ennyit aludjon, és akkor hátha megszokja, bár ez nem egyszerű. Lehet, hogy neki ennyi az alvásigénye, de jó volna, ha reggel tovább bírná. Mi lenne, ha később lenne a lefekvés, és még fürdés előtt pihenne egyet?

6 hós babás

2009. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!