Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "én mindig felveszem a babámat...

"én mindig felveszem a babámat ha sír" anyukák mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lányom 1 éves. Valszeg fogzik ezerrel ezáltal borulni látszik az éjjeli alvásunk. Eddig mindig szépen elaludt magától, nem volt nagy gond vele. Néha-néha ébredt éjjel, de vissza is aludt mindig. Max. meg kellett etetni. Ma már elaludni sem akart. Szóval az a helyzet, hogy ha magunk mellé vesszük akkor totál fölébred, esély sincs rá, hogy elaludjon, játszik ezerrel. Ha elringatom akkor mindig fölébred mikor leteszem és sír. Egyetlen dolgot tudok tenni: hagyom sírni és időnként bemegyek hozzá. A szívem szakad meg, nem azért csinálom, mert nekem kényelmes hanem azért, mert ez az egyetlen módja annak, hogy elaludjon...
2009. jún. 26. 20:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
21.57-es vagyok,sztem csak azért csinálja,mert a sírás az egyetlen dolog amivel behívhat-az enyém is tudja és kihasználja,de ugyan akkor nem azért mert baja vagy hanem csak ,mert foglalkozol vele.Hidd el ha a foga miatt sírna akkor üvöltene és nem vigyorogna-ez tapasztalat.nekünk volt már egy pár álmatlan éjszakánk a foga miatt de sosem torkollott játszásba.Ha most ezt hagyod neki később rosszabb lesz rászoktatni,hogy éjjel nem játszani,hanem aludni kell. A gyerekek a végletekig elmennek amíg azt nem mondod elég.
2009. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem pedig a foga miatt felébredhet és utána már azért akar játszani.

Elég kellemetlen lehet ha jön a foguk.

Vagy azért még ha túl sokat aludt napközben,vagy ha mozgalmas napja volt,vagy ha valami újat tanult és azt gyakorolni szeretné stb.

Azért ha annyira sír én bemennék hozzá és felvenném,de ezt neked kell eldöntened.Kitartást.

2009. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!