Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos fiam annyira...

16 hónapos fiam annyira hisztizik, hogy még az ebédet is kihányja. Mit csinálja vele?

Figyelt kérdés
Semmi sem jó neki. Ha bent kellene játszani, akkor mutogat, hogy ő ki akar menni. Ok. Szépen felöltöztetem, kimegyek vele, akkor viszont inkább bejönne. Persze megelégeltem a dolgot. Behoztam, én pedig elkezdtem főzni. Ő meg kezdte a műsort, hogy szeretne kimenni. Először próbáltam értelmesen, nyugodtan magyarázni, hogy anyának most főznie kell, játszál szépen egyedül, stb. Nem hatott, és közben észrevettem, hogy az én hangom és is kezd erősödni. Nem akartam ordibálni, ezért úgy döntöttem, hogy befogom, és mintha észre sem venném a hisztit csinálom tovább a dolgomat. Aztán ebédre megnyugodott. Utána bevittem a szobába, hogy a konyhát gyorsan rendbe tegyem. Megint kezdte a műsort, hogy ki akar menni, mikor azt kezdem hallani, hogy öklendezik. A szőnyeg tele volt az ebéddel :-( Ezzel annyira elfáradt, hogy rögtön le is akart feküdni aludni. Szégyen, vagy nem, bárt régen elszőrnyülködve olvastam a hideg zuhany áldásos hatásáról, most az én fejemben is megfordult, hogy legszívesebben "bevágnám a kádba" és hideg vizzel "móresre tanítanám". Persze "józanul" nem tennék ilyet, de nagyon az elviselhetetlenség határán járt már a fiam. Mit tegyek?
2009. jún. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd magára ha hisztizik. mást nemtudsz tenni!majd megunja. és később tudni fogja ,hogy ha hisztizik akkor anya otthagyja és kimegy.csak ne rögtön menj vissza!azzal ha megvered vagyha megmagyarázod a dolgokat semmire sem fogsz menni!
2009. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy a hiszti vége hányás. Valahogyan tudják, hogy ilyenkor csak rá figyelünk. Erős akaratú kisfiad van! Szerintem ne csinálj belőle ügyet, rá fog jönni, hogy nem mindig úgy van, ahogyan ő szeretné.
2009. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom nem könnyű és kikésziti a szülő idegeit!

Szerintem is jóbb lenne ott hagyni had sirjon és majdha elhallgatott csak akkor menj vissza hozzá!Igy meg tanulja hogy kimész ha hisztizik!Magyarázni hülyeség szerintem!Viszont kis vizes zuhany sem árt ilyenkor!

2009. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!