Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tud segítsen! (elsö...

Aki tud segítsen! (elsö babás) Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
8 napos a babám,és 3 óránként keltsem enni,vagy haggyam hogy magától keljen?? hogy kell?sajnos a korházban semmit nem mondtak el rendesen.jól csinálom? este:fürcsi utánna etetés?köszönöm a segítséget
2009. jún. 26. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha nem nagyon kis súlyú a babád, akkor hagyd aludni, mondjuk nappal azért 5 óra elteltével nem árt, ha adsz neki enni. Szuperul csinálod egyébként, fürdetés után kell etetni és nem előtte. Pár hét, és minden menni fog, mint a karikacsapás, ne izgulj!
2009. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia.Én azt mondom csak akkor keltsd fel ha sárga,mert olyankor kell neki az anyatej.Minél többet legyen cicin,nem baj ha elalszik.Akár 1,5-2óránként is etetheted,nem kell ragaszkodni a 3órához.Neki még nagyon picike a gyomra,ezért nem tud egyszerre sokat enni.Mivel meleg idők is jönnek,szomjas is lesz,nemcsak éhes.Ha nem sárga akkor persze nem kell felkelteni,had alukáljon.Jelezni fogja mikor éhes.Ha nagyon bizonytalan vagy dolgokban,látogass el a szoptassugyesen.hu és az lll.hu oldalakra.Az utóbbin több infót találsz akármi is legyen a gond szoptatással és babaellátással kapcsolatban. Sok boldogságot a babához. X
2009. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó agyok. Azt elfelejtettem,hogy az esti fürdés-evés-alvás időpontot és sorrendet mindíg tartsd be. Meg fogja szokni hamar és könnyebb dolgod lesz. X
2009. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is első babás vagyok. Soha nem keltettem fel evés miatt a babám, de a védőnőm is ugyanezt tanácsolta. Sem éjszaka, sem nappal. Nálunk fürdés után kajcsi van, büfi, és csicsika zene mellett. Nagyon könnyen alszik lassú dalok mellett.
2009. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Éjszaka soha nem keltettem fel. Nappal viszont 3 óránként etettem esetleg ha nagyon fáradt volt akkor 4 óra múlva. Így 2 hónapos korára már tudta h. éjszaka aludni kell. Nagyon jól fejlődik. 6 hós kisbaba anyukája.
2009. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ébreszteni a babákat, majd jelez, ha éhes. A 3 órához sem kell ragaszkodni, ki fogod tapasztalni, mikor éhes a babád, milyen időközönként kér enni. Ébreszteni egy ilyen picúrt csak akkor kell, ha besárgul (de gondolom, erről nincs szó, azt mondták volna a kórházban, vagy a gyerekorvos, amikor kint volt nálatok, mikor hazamentetek a kórházból).
2009. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!