Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap felállt a fiam a...

Tegnap felállt a fiam a kiságyban. Mennyi idő múlva számíthatok arra, hogy elkezd bútorokba kapaszkodva lépegetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. A lányom egy hónap után kezdett lépegetni butorba kapaszkodva.
2009. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb 2-3 hét múlva lépegetett a járókába kapaszkodva.
2009. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon változó. Van, hogy 6-7 hónaposan valaki felzúzza magát, de lépni már sokkal nehezebb. Az a következő fázis. Lehet, hogy 1 hét múlva már kapaszkodva jár a babád, de lehet, hogy csak hónapok múlva.
2009. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) Most felhúzta magát az asztalnál, és megtett 4 lépést oldalazva:) Ez már annak számít?
2009. jún. 26. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az én kisfiam 6,5 hónapos.Kb 3 hete feltérdelt a kiságyban és kb 1 hete már egyedül fel is áll,ma meg már lépegetett is egy kicsit,persze kapaszkodva.(jelzem ülni még nem tud)Szerintem ha ilyen ütemben haladunk 1 hónap és szaladhatok utána.
2009. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

az én fiam 6hónaposan felállt és kb egy hétre rá már lépegetett a bútorok mellett.10hónaposan meg elindult,most 11elmúlt és már majdnem szaladgál-és ezt szó szerint kell érteni...attól függ mennyire erős baba,de tény az enyém elég korán kezdett mindent...

2009. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már lépegetés. Kb 2 hét, és megy már mint a villám - mármint kapaszkodva.
2009. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez szuper. és vajon magától még mennyi idő múlva? (nem vagyok telhetetlen, de ha felállás után egy nappal már lépeget, ahogy épp most is, akkor esetleg gyorsabban is elindulhat? egyébként 10 hónapos)
2009. jún. 26. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

16:01-es vagyok.

Passz. A lányom 6 hósan állt fel, most 8 hónapos, és eddig egyetlen egyszer engedte el azt amibe épp kapaszkodott, tegnap. Viszont bútorok mellett megy, mint az őrült. :)

2009. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
A fiam 9 hónaposan állt fel először bútorba kapaszkodva, másnap már "lépegett" is oldalazva. Ennek két hete, most ha fogjuk nagyon lassan lépeget.
2009. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!