Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszótérre mikor vigyem/vihet...

Játszótérre mikor vigyem/vihetem először a 11 hós babám?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit tartok a nagyobb gyerkőcöktől, hogy valami olyat tesznek, h babám nem szeret majd oda járni.

Ti mikor viszitek/vittétek először?

Egy aggódó anyuka


2009. jún. 26. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem is igazán a nagyobb gyerekektől kell féltened, hanem attól, hogy ennyi idősen, mindent a szájukba tesznek. vidd el, és legyél mellette végig, homokozz vele akár...
2009. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne a gyerekektől féltsd, vidd csak hagy edződjön...

Inkább a kutyaszar ami aggasztó. Kicsi még, úgyis mellette leszel, amúgy meg közösségben egészen másként viselkednek a gyerekek mint otthon.

2009. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Még nem voltatok? ...

Mi már hónapok óta járunk, és csak pár napja volt 1 éves a lányom...

Menjetek, úgysis melette leszel.

2009. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hintázni már voltunk, meg kézben sétálva, csak a földön levő játékok maradtak ki eddig.
2009. jún. 26. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is járunk már 1 hónapja.Imádja, sok homokot megevett már, hiába vigyáztam.De szereti, meg nézi a többi gyereket!

10 hós baba

2009. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam egy éves és mi is járunk legalább 2-3 hónapja játszira.Igaz itt nálunk el van kerítve az összes játszi,és ez kimondottan kicsi gyerekeknek van.Én amíg nem tudott járni adtam rá egy puhatalpú cipőt és abban kúszott-mászott.A homokot csak 1-2 napig ette.

Szerintem ne aggódj,élvezni fogja!

2009. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


Én pesten ahol lakom le vannak kerítve még nincs egy éves kb egy hónapja járogatunk le,még homokozni nem homokoztunk csak úgy,hogy megfogdossa-nincsenek is még játékaink,de már lassan beszerzem..Én inkább attól aggódom,hogy bármikor haza jövünk állandóan össze csipkedi a derekát valami a hintán sztem.lehet bolha és ez kicsit aggaszt ,mert amúgy van kutyánk se ilyen még sosem volt,mert ő tisztán van tartva és rendesen van oltva stb..de a játszótér után mindig ez van-inkább ettől aggódom...a homokot nem engedném megenni,mert ki tudja nem pisil e bele vagy kakil macska-mert hát az be tud menni a játszótérre ha akar és a macskapisiben van egy olyan anyag ami meg is vakíthatja-tehát én erre figyelné inkább...

2009. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!