Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szabad segiteni ulni?

Mikor szabad segiteni ulni?

Figyelt kérdés
Kisfiam negy honapos, es folyton huzza fel magat, belem kapaszkodik, ahol er. Egyszer az egyik kezet fogtam, ugy ult fel (nem en huztam), es ugy uldogelt es a zoknijat babralta. Nagyon tetszik neki a sajat laba es ha nem segitek neki (fogodzkodokent), es hatara fektetem, egybol hisztizik. Mar egy hete ezt csinalja. Hogy csinaljam, hogy ne artsak a gerincenek? Ez nem korai nagyon? Vagy segithetek neki, ha annyira akarja?
2009. jún. 26. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne segíts neki ! Ne erőlted nagyon ráér még az üléssel! Árt a gerincének!
2009. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor szabad???? Semmikor. Majd ő megtanul magától ülni, ha eljön az ideje.
2009. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdeményezi, akkor segíthetsz neki, de ne csináld meg helyette a feladatot!
2009. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hónaposan még nagyon gyenge az üléshez. Inkább azért tetszik neki, mert már unja a hónapok óta tartó fekvést. Az pedig nagyon jó dolog, hogy húzza fel magát, mert erősödik, de ültetni nem szabad! Ha van pihenő széketek, abba tedd bele!
2009. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!