Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Volna pár kérdésem az Erste...

Thurston kérdése:

Volna pár kérdésem az Erste szabad felhazsnálású hitelével kapcsolatban. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék felvenni egy kisebb kölcsönt, ugyanis sürgősen hozzá kell jutnom egy gitárerősítőhöz. Pár hónapon belűl össze tudnám rá hozni a pénzt (tehát a törlesztéssel semmi problémám nem lenne), de sajnos akkor már késő lenne. Jelenleg egy hónapja vagyok munkában, most tizedikén kapom az első fizetésemet, így fel tudok venni ilyen kölcsönt? Ha igen, mi ennek a menete?
2009. szept. 6. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen múlttal (egy hónap munkaviszony) még a Provident sem biztos, hogy ad hitelt.

Fedezet-alapút tudsz felvenni, amelyhez vagy autó vagy pedig ingatlan kell. Az autós visszlízing hitelek megvannak pár nap alatt, de az ingatlanos hitel két hónap...

2009. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a provident akkor is ad, ha hiányoznak a végtagjaid. :)

de az erste tutira nem, és a többi harácsolóüzem is kéri a minimum 3-6 hónap munkaviszonyt, ráadásul úgy, hogy lehetőleg náluk nyitott bankszámlára menjen közben a fizód.

engem anno elkaszáltak, mert később nyitottam náluk számlát, munkaviszony az amúgy megvolt.

2009. szept. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!