Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Infacolt ad a babájának,...

Aki Infacolt ad a babájának, mennyi idő után vette észre, hogy hatásos?

Figyelt kérdés

Én még csak 1 napja adom,és nem tudom,hogy mennyi idő múlva jelentkezik a hatása.Vagy ez is egyénfüggő?

Köszönöm a válaszotokat előre is!

6 hetes kislány anyukája


2009. jún. 26. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!

elvileg kell 2-3-4 nap, hogy kifejtse a hatását, sajnos nálunk nem vált be... remélem nektek használ!

6 hetes kislány anyukája

2009. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos egyénfüggő, én használtam egy ideig, de nem használt. Sőt, semmi se igazán. Viszont amikor nem ittam mindenféle gyógynövényes teákat tejserkentés végett, elmúlt a pocakfájás.
2009. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az Infakol kb.4. hétig hatásos. 6.hetesnek már nem sokat ér, próbáld meg a grip watert.
2009. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!A tejserkentő teával én is leálltam,mert nálunk is okozott görcsöket.Azóta már kicsit jobb a helyzet,de nem az igazi(amúgy az édeskömény teától is fájt a pocija,így azt sem kaphat).Ezért mondta a dokink,hogy próbáljam ki ezt.

6 hetes kislány anyukája:nálatok mi vált be?

2009. jún. 26. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de eddig semmi:( 2 doki is megnézte, az egyik azt mondta kísérletezzek homeós bogyókkal és ha nagyon szenved fél germicid a megoldás... a másik azt mondta 3-4X15 csepp espumisan, plussz diéta: tejet csak 1,5%-ost, azt is felforralva, tejterméket lehetőleg ne. tésztát keveset. húst csak szárnyast, natúrban, grillezve. tojást sem, ha mégis akkor aznap már semmi tiltólistást. eper, szeder, dinnye, citrusfélék, egres kilőve. csokit, édességet mellőzzem, fagyit se egyek. szénsavasat egy picit sem. ne egyek túl fűszeres, túl zsíros ételeket. ha nagyon szenvedne 1 mokkás kanál papaverines csepp.

ezen kívül masszírozom a pociját, lehet kapni baba hasmasszázs krémet herbáriában, körkörös mozdulatokkal az óramutató járásával megegyezően, 15 kör, majd egy kis torna (lábacskáit feltolom, úgy hogy nyomja a pociját, majd leengedem, kicsit ki is "feszítheted", mint csípővizsgálatnál csinálják, majd kezedem előről, ezt km 3-4-szer megismétlem. aztán néha használ, hogy pelenkát vasalok jó melegre, és ezzel betekerem a hasát. vagy pocival az alkalomra fordítom, úgy hogy a buksija a könyökhajlatomban legyen, és masszírozom körkörösen a pociját, ettől ki tudja magát pukizni. de nem mindig segítenek ezek a kis trükkök. kísérletezni kell, és ha semmi nem használ, mire a végére érünk, úgyis kinövi:))

6 hetes kislány anyukája

2009. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem a pociját, hanem a hátát masszírozom körkörösen:)
2009. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált az infacol, kb 5 nap után vettem észre javulást. Most lesz 3 hónapos, és már csak azt akarom elhasználni ami még van, mert úgy veszem észre, hogy ha kimarad 1-1 alkalommal, akkor sincs gond.
2009. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azt kifelejtettem, hogy 2 órát ki kell várni a szopik között, max. 4 óra lehet a 2 szoptatás között. maximum 15-20 percet cicizhet napközben, éjszaka max 10 percet.

6 hetes kislány anyukája

2009. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be se az Infacol, se a homeós golyó, se a tea (nem is nagyon itta).
2009. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

6 hetes kislány anyukája:én is szoktam masszírozni a pociját,jönnek is a pukik rendesen!Az alkarra fektetés nálunk nem vált be sajnos!Talán mire mi is befejezzük a kísérletezést,addigra kinövünk ebből a korból.

Mindenkinek boldog babázást és kellemes hétvégét!

2009. jún. 27. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!