Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszen jön a fogunk, mit...

Azt hiszen jön a fogunk, mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt,nagyon nyáladzik az öklét egész nap rágja,óránként fen van éjszaka,és nap közbe is akár amikor pont a kezembe van eggyik percről a másikra nagyon keseves sírásba kezd,és nem lehet megnyugtatni.Szerintetek is a foga jön?És mi jó rá,melyik ecsetelő stb?
2009. jún. 26. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a chamomilla vulgaris 15ch nevű homeós bogyót ajánlom. Nekem is úgy ajánlották, mert semmi nem enyhítette a fájdalmát, csak a nurofen szirup, azt meg nem akartam sokáig adni neki, így találtam rá erre. Napi 3x5 golyót adok neki és teljesen megszűntek a panaszok. Gyógyszertárban juthatsz hozzá és 595 Ft nálunk.
2009. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viburcol homeós kúp, gyógyszertárban kapható. Folyamatosan alkalmazható, a gyerek szervezete nem szokik hozzá.
2009. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!