Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépes kérdés. Mit csináljak?

Tejpépes kérdés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor babámnak tejpépet adok fürdés előtt, utána még szopizik, nehezen tudom altatni. Van úgy, hogy akár másfél órán át küzdünk, néha sírdogál, sikítozik is. Viszont sokkal tovább alszik, általában 8-fél 9 körül elalszik, és 4ig húzza. Pedig a pépből csak max fél adagot eszik (80ml). Nem egy nagy evő. Mi lehet a baj? Fáj tőle a hasa? Vagy egyszerűen ennyire furcsa neki, hogy jóllakik? Hagyjam inkább? 5 hónapos.
2009. jún. 26. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat h nagyon eltelik a pocakja tőle és ezért nem tud aludni. Gondolj bele ha te is túl sokat, töményet eszel te sem alszol el hamar. Az én fiam 9 hónapos de még vacsira tápszert eszik.
2009. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 5hónapos korától adok neki vacsira tejpépet,de fürdés után.és utána szopik is.lehet hogy tömény neki,próbáld kicsit hígabbra csinálni.
2009. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én magamból már régóta nem tudok kiindulni! Állandóan szakad rólam a víz, így nem tudom, hogy fázik-e, vagy melege van a babámnak. Az esti kajálást meg inkább nem említeném. Mióta szoptatok, csodálkozom, hogy még nem kómáltam be a sok édességtől. Egyébként köszönöm a válaszokat, nem tudok ez ügyben kiigazodni, még próbálkozom!
2009. jún. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!