Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség kellene! Tejpépes...

Segítség kellene! Tejpépes kérdés. Más is észrevette?

Figyelt kérdés

Aki már adott babájának Milupa vanilíás tejberizspépet, mindkét fajtát, ami pl. a dm-ben is kapható sima , ill. van ugyanez, csak HA pép.

Eddig csak simát adtam neki, most vettem HA-t gyógyszertárban(mert lehet egészségkártyára), és iszonyatosan keserű a simához képest.Ez amiatt van hogy HA?

Vettetek észre ti is különbséget?Ha kóstoltátok.


2011. ápr. 21. 20:25
 1/9 anonim válasza:
Nekünk a tejpépek nem jöttek be. Kisfiam kiköpködte, vagy kihányta, úgyhogy hagytuk az egészet...
2011. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A HA (hippoallergén) tápszerek és tejpépek íze különbözik a "hagyományostól" a részlegesen vagy teljesen hidrolizált tejfehérje miatt.
2011. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
minden HA-s dolog keserű,de pl az én lányom sokkal jobban szereti a HA vaniliásat mint a simát...
2011. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a HA borzalmas! A sima jobb, de az én lányomnak semmilyen pép (más márka, íz) nem jön be! :(
2011. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most este csináltam , de nem mertem neki odaadni(kiborítottam), mert nem voltam biztos benne, hogy ennek tényleg ilyennek kell lennie.

Holnap akkor kap, ha nem tetszik neki, akkor buktam.

2011. ápr. 21. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a HA pépeket csak azok a babák eszik mg,akik előtte HA tápszert is ettek piciként,mert nekik ez az íz természetes.De a sima tápszeres,pláne anyatejes babáknak nagyon szokatlan és rossz ez a keserű mű íz..
2011. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kicsi kora óta HA tápszert kapott.Viszont a HA-s vaníliás rízspépet nem ette meg,kiköpte mint a huzat.
2011. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lányom ette, igaz csak 10 hónaposan kapott HA pépet.
2011. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző

ja és nem volt tápszeres, hanem anyatejes, de simán megette

2011. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!