Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatjátok a bárányhimlő...

Beadatjátok a bárányhimlő elleni oltást? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Többen mondták,hogy ne adassam be,de bizonytalan vagyok,hogy mi lenne a jó.Kíváncsi lennék a véleményetekre.
2009. jún. 26. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a
2009. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekünk a gyerekorvos nagyon ajánlotta, és meg is kapta tavaly nyáron.Akkor 3 db pötty jött rajta ki.. Most kiscsoportos ovis, az oviba járvány volt.. Teljesen megúsztuk, semmi baja nem lett, mégcsak 1 pötty sem.Csak ajánlani tudom.
2009. jún. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon parázok minden oltától, mert bizonyított, hogy az oltások higanytartalma bizony gyakran okoz autizmust. Az USA-ban hatalmas perek is voltak belőle. Ott a nálunk használatos oltások jó részét egyáltalán nem használják! Még azokat sem, amik nálunk kötelezőek, annyira veszélyesek. Sajnos ezeket a dolgokat nálunk nem mondják el, sőt még az orvosok sem mindig vannak tisztában vele.:-( Én is rákérdeztem a gyerekorvosunktól, mekkora a higanytartalma a különböző oltásoknak, ő azt mondta, nem használnak már higanyt, erre kiderült, hogy mégiscsak igen. Szóval én semmiféle oltást nem adatok be, ami nem kötelező. Persze ez csak az én véleményem, mindenkinek magának kell mérlegelnie, mit tart helyesnek.
2009. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretném beadatni neki igen, ezek legyengitett lecsupaszitott oltóanyagok, igy védettséget nyújt, de nem jön elő a bárányhimlő, szerintem ez elég jó.
2009. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogom neki beadatni.Nem kell mindentől a gyereket megvédeni,az immunrendszernek erősödni kell.Minden gyerek átesik a bárányhimlőn,és vígan rohangálnak vele. Én csak az agyhártyát adattam be neki,most kapja majd a másodikat.
2009. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8:37 vagyok - az immunrendszer akkor is erősödik, ha védőoltást kap a gyerek, mivel azok az anyagok pont bennemaradnak az oltóanyagban, melyek a védettségre kényszeritik az immunrendszert, ez a lényege az oltásnak. A külömbség az, hogy az oltóanyagban már "lecsupaszitott" baktériumok, virusok, egyebek vannak, azaz kémiailag kiszedik azokat a részeket, melyek az egyéb kellemetlen tünetekért felelősek (ez más oltóanyagra is igaz), igy csak picit van rosszul a baba, nem nagyon. Szerintem ez nagyon jó, hogy van manapság!
2009. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tuti beadatom. És tényleg nincs már higany a védőoltásokban. Amiről vita van az a 15hós MMR kötelező védőoltás ez okozhat nagyon nagyon ritkán autizmust.
2009. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért ne rémisztgessünk mindenkit, hogy az oltás autizmust okoz...


[link]

2009. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!