Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden fürcsi előtt kifertőtle...

Minden fürcsi előtt kifertőtlenítitek a nagykádat, mielőtt beletennétek a babát? (Nálunk abba megy a mosóvíz)

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a gyerekkádban fürdöttek két éves korukig.De ha abba megy a mosóvíz,akkor feltétlenül jól ki kell mosni a baba fürdetése előtt.
2009. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak zuhannyal átöblítem, de nem fertőtlenítem állandóan. Igaz, nálunk a mosóvíz nem abba megy. Kutyánk van, ha őt lefürdetem, akkor utána viszont kifertőtlenítem azonnal. Nem tudjátok a csövét átvezetni, hogy ne a kádba folyjon?
2009. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is oda folyik a mosóvíz, úgyhogy rendszeresítettem egy mosogatókefét a fürdőkádba, és esténkét domestossal a kád alját átsúrolom.

Csak az alját, de azt mindig, ha aznap mosok.


(mondjuk nálunk néha elakad a lefolyó, és attól félek, hogy bacik kerülnek a kádba, azért csinálom, egyébként szerintem nem lennék ennyire kis buzgó :-)

2009. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is a kádba folyik a mosóviz. És csak akkor fertőtlenitem át, ha mosunk, azt viszont nem minden nap teszem. A lányom 15 hónapos és még eddig semmi baja nem volt, hogy csak forró vizzel tusoltam át a kádat.
2009. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!