Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baj hogy tobb helyen...

Nem lesz baj hogy tobb helyen alszik 3 hetes kislanyom?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfajos.Ha sir akkor csak a hasamon tud megnyugodni elaludni.Ha beakarom tenni a kisagyba azonnal tagra nyilt szemekkel fontvan es nem is alszik vissza.Mostanaba a babakocsiban is jot alszik.Nem akarom a hasamhoz vagy a babakocsihoz szoktatni de mikor sir nincs mas valasztasom.Rosszul teszem?De nem akarom ehez szokatni.Nem lesz gond kesobb ha mar nem lesz hasfajos?Elfog aludni csak a kisagyba?Vagy majd szenvedni fogok hogy vissza szoktassam?Ti hogy csinaltatok?
2009. jún. 25. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos koráig a párom hasán aludt, máshol nem volt hajlandó, szörnyű volt, mert egyáltalán nem aludtunk, majd a mi ágyunkban kb. 3 hónapos koráig.

Aztán egyik nap gondoltam egyet és beraktam a kiságyba, azóta ott alszik, nincs problémánk.

2009. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el amit most mondok.Én az első gyerekemet kézbe szoktattam kezdettől fogva hogy ő ezt szereti.Kézbe aludt 3 óra hosszákat.Napról napra többet követelt én engedtem, mindenki mondta hogy kitolok magammal.Akkor nem érdekelt!Persze hasfájásnál fel kell venni és nyugtatni!

Most 10,5 hós és olyan hátfájásom van hogy volt rá pl, hogy éjszaka fájdalomcsillapítót kellet bevennem.Nagyon nehéz és semmibe nem marad és séta közben babakocsiba sem, csak kézben.Nem csak azzal lesz az ember jó anya ha a nyakába csüng a gyerek!A következőnél máshogy csinálom.

2009. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is nagyon hasfájós volt.3 hónapos koráig a babakocsiban aludt,mert csak ringatásra tudott megnyugodni.Amikor elmúlt ez a korszak,simán,az egyik napról a másikra visszaszokott a kiságyába.Azóta is csak ott tud jót aludni.Szerintem,most az a lényeg,hogy tudjon aludni,mindegy hogy hol.Aztán nem azt mondom,hogy tuti nagyon könnyen,de vissza fog szokni,nyugi!
2009. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem lesz semmi gond vele.Én is a hasamon altattam a fiamat sokat,és a kenguruban is szeretett aludni,és mégsem szokott rá.Bár lehet,hogy babafüggő ez is...Még velünk alszik éjjel,csak nappal van a kiságyban.Most 3 hónapos és szépen magától alszik el este az ágyban.Szerintem nem lesz vele gond később sem.:-)(Legalábbis remélem...)

Boldog babázást!

2009. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Nálunk is nagy probléma volt, hogy álladóan felébredt.(Ezért aludt a párom hasán)

Anyukám tanácsára hasra fordítottam, beraktam a mi ágyunkba, mert féltettem, s csak utána (később) a kiságyba

2009. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy írták, vannak olyan babák, akikm gond nélkül átszoknak a kiságyba. De ha nem, akkor csak szenvedni fogtok. Ha most még nem is, de később tuti!

Én azt mondom neked, hogy ha a poci fáj, akkor lehet kézben, egyébb esetekben szoktasd a kiságyába. Vannak erre jó módszerek. Nem könnyű, mi is úgy voltunk vele, hogy bármiért is sírt, kézbe vettük. Öreg hiba! Most igyekszünk ezt korrigálni.

2009. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!