Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vesztek?

Milyen babakocsit vesztek?

Figyelt kérdés
Én a piere cardin ps 692 néztem.Nézte még ezt valaki?Ki milyet választott?
2009. jún. 25. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!

Én a pierre cardin ps 610et választottam,nekem az tetszett nagyon,mert nekem első szempotok között volt a könnyűség is:)

31hetes kismama

2009. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az nem sport babakocsi?Bocsi lehet rosszul tudom!
2009. jún. 25. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Bergont vettem. A típust nem tudom, de olyan hogy amig a babának babakocsi kell, addig tudom használni. Ülhet, fekhet benne a baba, csomó minden állítható rajta, és nagyon nagy. ezt nem arra tervezték hogy a buszon cibáld.

egyébként itt vettem: www.katibababolt.hu

Nézz itt körül nagyon sok fajta babakocsi van, és sokkal olcsóbb mint bárhol máshol.

2009. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi bergont vettünk mivel téli babánk lesz!
2009. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi is a Pierre Cardin 647-et néztük ki.

33+5 hetes kismami

2009. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, én Top Ridert vettem, van hozzá mózeskosár is (nem kicsi, merev falú, és állítható a fejrésze, vagyis dönthető), tartozik még hozzá bébihordozó és maga a sportrész is. Sokkal olcsóbb volt, mint a márkásabb társai és jók a tapasztalatok róla. Elsődleges szempont volt, hogy amíg kell, vízszintesen tudjon feküdni a gyerkőc, ne legyen nehéz, kicsire lehessen összecsukni(esernyőre lehet) és ne kelljen később sportkocsit vennünk. Szóval 3in1-ben lett.

www.babaholmitolcson.hu

2009. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Nagyon jol döntöttél szerintem!!!
2009. jún. 25. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Quinny buzz!


4 hós a babám, hatalmas a mózese, kényelmesen elfér benne, télen nyáron szuper, matrac van benne ami mosható, maminál kényelmesen elalszik benne.

Sport része is kényelmes párnázott, van a mózeshez sportrészhez is esővédő szúnyogháló szélfogó.

Hordozót rá lehet rakni, ami nagy, kényelmes neki, s tényleg jó a baba 12 hós koráig, nem úgy mint a tescos.

Könnyen manőverezhető, arra megy amerre akarom, kerekei leszedhetők, elfér a kocsiban.

Bergon babakocsiról szerintem csak annyit, hogy a szomszédnak az van, s hatalmas, a csomagrartójukba bele sem fér, nehéz, alig lehet vele kanyarodni, s 3 hónap után megelégelték, s lecserélték.

2009. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!