Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Ti milyen babakocsit...

Kismamák! Ti milyen babakocsit vesztek? Nekem max 80ezer a keretem rá, de nagyon össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Pierre Cardin 682-es vagy 692-esről tapasztalatok? Aki nagyon nem javasolja ezt a márkát, vagy csak ezt a típust, az miért nem? Bolygósítható kerekű legyen vagy fix? Nagy gumi kerekű vagy tömör? Miért szeretik sokan a TOMA márkájú kocsit? És a KUNERT VIP-et?

Tapasztalatokat írjatok ha kérhetem, mert nagyon fontos lenne a döntés hamarosan és nem szeretnék rosszul választani!!!!

34 hetes km


2009. máj. 24. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
a fő szempontok nálam: használt babakocsi. 3 fajta magasság (vízszint, közép ülő, ülő), bolygósítható gumikerék(könnyebb vele közlekedni), állítható legyen a tolóirány., ne legyen a babakocsi beltere túl szűk (a 2.-nál túl szűk lett a babakocsi mire 1 éves lett a baba, így a régit kellett elővenni). nekem bebegoo volt az első, nagyon meg vagyok mai napig vele elégedve. a 2. gracco quatro,közepesnek minősítem.
2009. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia.

Én 30hetes vagyok és a tesz veszen

találtam új KNORR luxus kombi kocsi mózessel sport (Aukció azonosítója: 635097931).aukció nélkül is meg lehet venni 40.000ft-ért.Szerintem arra másfél évre amit használjuk(tapasztalat) megfelelő.A baba boltokban iszonyatosan el vannak az árak szabadulva.

2009. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elefáni bababoltban vettem pierre cardint-t ps822-est..most is lehet kapni. tavaly 29.000.-ért. nekem nagyon bevállt,mindkét irányból tolható,állítható atolókar-le lehet úgy hajtani h egy bevásárlókosár pont ráfér-vízszintesig dönthető,kicsire csukható.lábzsák is van hozzá.


[link]


nekünk a kék van. sztem jó márka és olcsó,ennél,ilyen paraméterekkel csak sokkal drágábbakat találtam,és sztem ennél többet nem kell tudnia. és ennél több pénzt semmér egyik sem.hordozót is kapsz már 7000.-től

2009. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Mi Kunert VIP babakocsit vettünk! Hidd el nem bántuk meg. Olyan mint a képen látod, persze érdemes jól szétnézni. Sokat nézegettünk de erre esett a választás az ÁR/ÉRTÉK arány miatt. Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg! A [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Végül is már megrendeltük a BabyTop típusú kocsit(nem volt már raktáron), mert fontos volt nekünk, hogy bolygósítható legyen az első kereke, a KUNERT VIP-nek meg sajna nem az. A másik szempont az volt, hogy tágas legyen belül, mert megnéztem élőben a fent említett Pierre Cardin babakocsikat és Én túl szűknek találtam. Nyáron nem tud szellőzni, beleizzad a baba, télen meg a bundazsák, takaró miatt lenne túl szűk. Így inkább kevésbé márkás, kevésbé ismertet választottunk, de legalább ezeknek a szempontoknak megfelel, és még olcsóbb is mint a Pierre Cardin. Igaz nincsen belőle olyan szín (világoskék) amit szerettem volna, de itt nem ez a legfontosabb:-)

Azért köszönöm a választ!

Szép babaázást!!!

2009. jún. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!