Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyire igaz és ki hogy látja?

Menyire igaz és ki hogy látja?

Figyelt kérdés
Anyosom azt hajtogatja hogy adjak kakaót északára az 1éves fiamnak. Én nem látom értelmét, sőt egy 1 éves gyereknek aki 3napja töltötte be.
2009. jún. 25. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
én úgy tudom a kakaó koffeines vagy legalábbis olyasmi(lehet nem)de előfordulhat hogy a kisfiad nem fog vagy nyugtalanul fog aludni éjszaka.ha adsz is neki szerintem vannak kifejezetten gyerek kakaók abban elvileg nincsenek ilyenek.
2009. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szívedre hallgass és ne az anyósodra te tudod miket evett eddig és miket eszik majd ezek után...
2009. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj?Kakaót hat hónapos kortól ehet, tejet egy éves kortól ihat...
2009. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha szerti a baba miért ne? igaz nem éjszakára, már nincs rá szüksége hogy éjjel is egyen, de elalvás előtt nyugodtan ihat. az enyém még mindig kakaózik a vacsi után, pedig mindjárt 3éves.

Fogmosás után viszont már nem kap csak vizet, ezt jó ha te is megtanítod a picinek, így nem kell aggódni a fogai miatt

2009. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartalmaz koffeint.Teobromint tartalmaz.
2009. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kakaó maga serkentö hatású, és pl a túlzott csokievés felpörgeti a gyereket, söt függöséget okoz a csokoládé.

Esti kakaózás csak addig jó, míg az híg és utánna fogmosás következik.

Pl sok anyuka azzal altatja a gyereket hogy meleg kakaót nyom a szájába fogmosás után. Maga a cumi rész plussz a cukor szó szerint rohasztja a fogakat.

De azért egy kis kakaóba senki nem halt bele, nyugodtan adjál neki csak ne vidd ulzásba és elalvás elött fogmosás.

2009. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ezért nem hagyom magára a lányom egy percre sem az anyósommal. Tuti, hogy még véletlenül sem azt csinálná Vele, vagy adna Neki enni/inni, amit Én mondok. Szerintem is hallgass az ösztöneidre, azt csináld, ami szerinted jó. Ha Te úgy gondolod, hogy ez hülyeség, akkor ne csináld, ha meg akarod próbálni, és beválik esetleg, akkor meg csináld. De ne azért, mert valaki, aki marha okosnak hiszi magát, erőlteti....
2009. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!