Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes Anyukák! Mit egyek...

Anyatejes Anyukák! Mit egyek én ami át megy a tejbe, hogy a fiam könnyebben kakiljon? Vagy hogy tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én amikor szilvalevet ittam, a babám befo**sott tőle.

Vagy ha nagyon nem akar kakilni a babád, itass vele kamillateát, attól egyből be fog indulni a bélműködése.

Pont tegnap adtam én is a babámnak, és ráadtam a leggagyibb bodyját, mert tudtam, hogy nagy baleset fog következni :)

2009. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarja meginni, próbáltam a mecsek baby teát és külön a kamillát is.Cukrozzam meg egy kicsit?
2009. jún. 25. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Én 3 hós korától adtam neki 3-4 kanál gyümilét, ha ilyen gond volt /alma, sárgabarac - baba/. Attól tuti volt kaki.

Egyébként szilva, sárgabarac, paradicsomlé.

2009. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 hónapos
2009. jún. 25. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok! Én tettem egy nagyon pici cukrot a kamillateába, de így se ízlett neki. Jó ha két korty bejutott a pocakba, de az is meghozta a hatást!
2009. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem működött a lé dolog, pedig ő is csak tejcsis volt. Nem kavart be semmiben, kaki volt.

Jobb mint lázmérőzni, meg erőlködni hagyni. /második/

2009. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, egyél meg egy üveg barackbefőttet, vagy szilvát, nekünk nagyon sokáig ez segített. Napi szinten ettem ezeket. Vagy már lehet kapni barackot, az még jobb! (Kamillatea, hőmérőzés stb. semmit nem használtak) Az almakompót is jó. Neked is rendbeteszi az emésztésed az biztos, de hát most nem ez a lényeg.

7 hós baba anyukája

2009. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,a sárgabarack is jó az őszit nem szeretem.
2009. jún. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!