Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől tudna könnyebben kakálni...

Mitől tudna könnyebben kakálni anyatejes kisbabám?

Figyelt kérdés
Két és fél hónapos kislányom minden nap pontban hajnali négykor elkezd nyöszörögni, mert nem tud könnyen kakálni. Ez eltart vagy tizenöt percig, majd sírni kezd cici után, hátha evés közben jobban kijön a kakamanó.Az infacolt épp mostanában hagytuk abba, gondoltam két hónap után ideje már.
2009. márc. 26. 09:43
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Az én lányom pont ma 3 hós,és nálunk is az a fránya kaki okoz gondot.Ő már tápot kap csak(sajna) de amíg szopott addig se volt jó!Tudok pár "szert" ajánlani,de csak kipróbálás útján tudod kitapasztalni hogy nektek mi válik be!PL:Gripe water(patika,recept nélküli),Mecsek baby tea,Laevolac(patika).Ez utóbbi egy bélben fel nem szívódó(tehát nem bántja a fejletlen bélbolyhait) enyhe hashajtó szerű készítmény ami igazából csak lazítja a székletet.Én ma fogom kipróbálni az őszibarackos bébiételt.Nekem most ezt is ajánlották.Remélem tudtam segíteni!

2009. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd egy pici még küszködni, erősödik így a hasizma és ügyesedik fokozatosan. Ha van kaki nem kell aggódni, ha mégis akkor kamilla tea is jó.
2009. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, lehet, hogy csak pukiznia kell, és amiatt nyöszörög. Mi is Infacolt használtunk az elején, de hajnalban ugyanez volt a helyzet, felébredt, nyöszörgött, és csak egy kis torna segített pukizni. Utána persze szopi, mivel már felébredt.

Nem írtad, hány naponta szokott kakilni, bár anyatejeseknél az sem gond, ha hetente van egyszer - ezt mondják a védőnők - bár szerintem akkor sem normális..Nálunk ez volt a helyzet sokáig, volt olyan is, hogy 10 napig semmi, kipróbáltam én is mindent: kamilla, lázmérőzés, glicerines kúp stb, de ami igazán segített, hogy minden nap megeszek egy üveg barack, vagy szilvabefőtett, és ez meghozta nála az eredményt :)

Meg ami még beválni látszik az a Gripe Water, ezt most kezdtük el, mert még mindig pocakfájós a babám, ettől szinte minden nap kakál.

Próbáld ki, főleg ha még fáj a pocija is.

4,5 hós baba anyukája

2009. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!