Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok/adtatok cumit babátoknak...

Adtok/adtatok cumit babátoknak? Ha igen: latexet vagy szilikont, simát vagy "fogszabályzósat"? Volt negatív hatása?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 hónapos a babám és én adok neki. Az Aven-es cumi vált be nálunk.
2009. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én adtam neki. A szilikonos jött be neki, méghozzá a Tomee tipee-s ami jó nagy. Sajna már nem lehet kapni....Azóta is ez a kedvenc, de csak alváshoz használja, de azt sem mindig....Meg a kocsiban szokta még használni, napközben nem. Nekünk nem lett hátrányunk belőle.

11 hós kisfiú anyukája

2009. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,kisfiam 13 hós,szinte a kezdetektől cumizik, és sok fajtát kipróbáltunk...végül a Chicco fogszabályzós latex cumiját választotta.Most szűnt meg(új formában jött ki,kicsit változtattak a formáján)szerencsére sikerült bespájzolni a 18+ méretből.Negatív hatást eddig nem tapasztaltam.A nagy fiam Nuk-ot használt,fogszabályzóst,latexet(akkor még nem létezett szilikon).Nála már tutira tudom,h semmi negatív hatása nem volt(17 éves).
2009. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!